Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bi de efsane var regli ağrılı geçenlerin doğumu kolay olur diye :110:

benim ağrım olmuyo hiç :110:

bu konuda sende fıkır almalı tabıkı annem :) ne bıleyım kız cok zor dıyenler var gozumu korkutuyolar iyice
Zaten bayilirlar hamilelere kotu hikayeler anlaymaya.yok bu kadar abartilacak bisey.olsaydi kimsenin ikinci ucuncu cocugu olmazdi.ben dikkat hamile var pozitif konusun rozeti takiyodum:KK53:

benim ağrır mı bilemem ama norveçte olursam mike mike normal doğurtuıorlar bebeği:KK53::KK53:

Ben sanci cektim 4 saat ama normal doguramadim.aciyo ama cabuk unutulan bi aci.sonu oyle bi zafer cunku.ben asafi cikardiklarinda aglarim saniyodum ama inanilmaz gururlandim o aglayinca.bu benim oglum diye

ben doğal doğurmak isterim ya ne bileyim her anını doğal olarak yaşamak istiyorum acısıyla tatlısıyla :110:

hadi ya benım agrım cok oluyor ılaçsız duramıyorum :110:

hemencik fırtlatırsın işte :110:

Zaten bayilirlar hamilelere kotu hikayeler anlaymaya.yok bu kadar abartilacak bisey.olsaydi kimsenin ikinci ucuncu cocugu olmazdi.ben dikkat hamile var pozitif konusun rozeti takiyodum:KK53:

HAMİLELERE KÖTÜ HİKAYELER anlatıyolar derken
İlahi bir güç mü söyletti
yoksa lara hamile mi

dırıdırıdıııın

evet oyle bı gercek var ama dedıgın gıbı o mutlu son ıcın deger dıyen de cok. bakalım koca bulayım da bı once :KK53:

ben doğal doğurmak isterim ya ne bileyim her anını doğal olarak yaşamak istiyorum acısıyla tatlısıyla :110:

hemencik fırtlatırsın işte :110:
Olmasi gereken o zaten.tehlikeli bi durum olmadikca.bende cok istedim hatta inat ettim ama olmadi.yalniz sezeryan cok aciyip agriyo gercekten ben o sanciyi bi o kadar daha cekerdim yani

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X