Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
E tamam soylediklerimle sokayetimin ne alakasi var neye sasirdiniz bu kdr.sanki barismisim gibi

Yavrucum üç gece önce geldin küfür kafir konuştun öfkeliydin ne değişti anlamadım ne anlamda değişti adam kısa sürede ?

ya ben sadece şikayet ettiğini biliyorum,nezaret olaylarından haberim yoktu.ama bu asafo falan almayacak mıydı?
Evet zaten nezarette yatti diye muhtemelen saci sakali kesmis,o salvar gibi seyi cikarmis,giyinip suslenip geliyo asafi gormeye.izinde ya hergun geliyo.yanina gondermiyorum burda goruyo.aylardir al dedigim ayakkabiyi giymem ben diye almiyodu onu almis giyiyo falan.gozmu boyuyo yoksa samimi mi ona bakiyorum.barisma gibi bi gelisme yok yani.

Yavrucum üç gece önce geldin küfür kafir konuştun öfkeliydin ne değişti anlamadım ne anlamda değişti adam kısa sürede ?
Ben baristim,yumusadim baristik falanmi dedim gelisme var degisim var dedim.hic bisey demeye gelmiyo sanada he

bence de şikayet etmenden korkuyor.

Ben baristim,yumusadim baristik falanmi dedim gelisme var degisim var dedim.hic bisey demeye gelmiyo sanada he

Ben barıştığını düşünmedim ki senin. Barışmışssın da yazmadım. Sadece daha üç gün evvel hakaretler ettiğin bir adamın bu kısa sürede nasıl değişebileceğini anlayamadım. Benim eksikliğim olabilir justda da oldu mesela bu dün.. Bu şu sebeple olabilir ben ilk eşimle boşanırken bıçak gibi kesindi her şey. Adam beni üç sene o kadar mahvetti o kadar bezdirdi ve ben evi terk ettikten sonra da hiç adım atmadı ki ben bu süreci bilemiyorum.

Yani kuzucum ben sizi eleştirmek amacında değilim yanlış anlamayın beni e mi ? Öpüm.

NE ÇEKTİN BE VİVE.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…