Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ay bi kere yaptım biliyo musun
biz kavga ediyoduk bunla iş yerinde
çok sinirlendim
açar camı bağırırım tecavüz ediyolar diye dedim
bu ciddiye almadı çileden çıkardı beni

açtım camı çıktım cama yetişin tecavüz ediyolar diye bağırdım çarşının orta yerinde

evet sorunlarım var

ben senin danışanın olmak istiyodum, vazgeçtim

Just seninki "neler kaçırdığını bilsin" den çok ilk buluşmaya gitme heyecanı gibi

Just seninki "neler kaçırdığını bilsin" den çok ilk buluşmaya gitme heyecanı gibi

yanlış yorumluyon ikidir

içimdeki heyecan neden çünkü sonunda yüzüne söyleyebilcem rahatlıcam diye düşünüyorum

en kötü ihtimalle kendimi anlatamazsam en azından denedim böyle bile anlamıyor derim

Ben boşanıyor olsam adam beni sindirip depresyondan depresyona sürüklese bışanma arefesinde yüzüne bakmam. Son görüşme filan demem. Hadi dedim içimde kalanları söylicem ama adamla telefonda yüz göz olmam "aptal salak seni öldürücem" demem Türk filmi cilveleşmesi gibi konuşmam. Bal gibi de adamı düşünüyosun görmek iletişimde olmak istiyorsun rahat duramıyorsun yahu bırak o kadar tecrübem olsun anlıyım. Ama ben hiçbir şey diyemem sende bildiğini okuyacak bir huy var ayrıca zaten çemberin oldukça dışında biriyim sözümü dinlemezsin

Ok by

Şimdiye kadar yeterince denemedin mi zaten neyin hırsı bu

ama o sensin. bu benim.
benim içim rahatlamıcak
bak ben her türlü olumsuz ve doğru olduğuna inandığım şeyi kabul ederim
bunca zaman da konularımda ve burda ettim
ama şu an gram onu sevdiğimi hissetmiyorum ve barışmak da istemiyorum
sen de lütfen bana inan olur mu

Handos benim dogaustu korkularim eski esim yuzunden.surekli izlendigimi hissediyorum.destek aliyorum bu yuzden daha iyi gibiyim.
Just sen gidiyomusun gorusmeyeee dogrumu anladim askisii

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…