Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Just bana kalırsa gidip görüşme bile. Çünkü sen bu adama bal gibi aşıksın ama bu adamda sorun var alkol sorunu var, kişilik sorunu var, şiddet eyilimi var var da var. Sana zarar veriyor bu adam yabancıların deyimiyle ignore ediyor seni pasifize ediyor eziyor. Bu adamla mutluluk yok sana :110:Ama görüyorum ki gidecek göreceksin adamı hatta belki gene başa alacaksın. Ama ben sonunuzu göremiyorum :110: yine de sen içindekileri yaşa kalmasın birikmesin.

Just bana kalırsa gidip görüşme bile. Çünkü sen bu adama bal gibi aşıksın ama bu adamda sorun var alkol sorunu var, kişilik sorunu var, şiddet eyilimi var var da var. Sana zarar veriyor bu adam yabancıların deyimiyle ignore ediyor seni pasifize ediyor eziyor. Bu adamla mutluluk yok sana :110:Ama görüyorum ki gidecek göreceksin adamı hatta belki gene başa alacaksın. Ama ben sonunuzu göremiyorum :110: yine de sen içindekileri yaşa kalmasın birikmesin.
AYNI FİKİRDEYİM :KK43:

pasifize etmek doğru :110:
barışmıcam ya barışıcak ne söyleyebilir ki ben sevmiyorum onu :63:

nesi itici o kısmı kaçırdım :110:
komple itici biri ama :110:
senin neyi kastettiğini şeyapamadım :KK53:

sevmiyom öyle hissetmiyom içim ölü :110:
ama karşısına güzel çıkmak istiyom ne kaçırdığını görsün tutuşsun gebersin :110:

onu da dedim yanaşmıcan istemiyom dokunmıcan bana dedim elini bile sıkmıcam :110:

Boşanma aşamasındasınız ya onu diyorum şu anda anlamsız gidere gider yapması, bir yandan sahiplenecek eğer atar yapacaksa yoksa ters tepiyor işte :KK14:

Kaç yaşındasın : D

24 :KK70:

evet dogru seyler ama bazen oyle ki ınsanlar ne derse desın kısı ılla tecrube etmeden tavsıyelere uymayabılıyor. bende oyleyım akıl alırım ama uygulamaya gelınce yıne kendı bıldıgımı yaparım oyle akıllanırım

Boşanma aşamasındasınız ya onu diyorum şu anda anlamsız gidere gider yapması, bir yandan sahiplenecek eğer atar yapacaksa yoksa ters tepiyor işte :KK14:

24 :KK70:

ya o ne poh yerse yesin ben rahatlıyım da :KK14:
ama heyecan var böyle nasıl bi heyecan biliyor musun
çaçaron bi ifade var suratımda kabadayılar gibi getirin ulan o adamı buraya :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X