Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sağlıklı sağlıklı zayıflamışsın, duymak istediğim de buydu canııımm, istediğin kiloya ulaşırsın umarıımmm şuan aynı kilodayız bu arada, ve ben de 55 olsam hiç fena olmaz

Anneme sinir oluyorum bayramda da sinir etti beni

Herüfümün teyzeye geldik mide fesadı geçirip döneriz ikram fazla

Takma takmaaa bayram gunu bosverrr

Çok sinir oluyorum bildiğin gibi değil dün gittik anne dedim sinirlerim bozuk ben abuk subuk korkular çıkardım deliricem yardım et dedim bana ne dese beğenirsin haftaya çıkalım buluşalım konuşalım şimdi baban merak eder ! Bıraktı beni odada ağlarken

Sen bu ara cok hassasin ya biraz fazla alinmissin.babana duyurmak istememis olabilir.korkularini esine baglayabilirler.alinma bu kadar.bu korkularin icin de yardim al handos.ben daha hala asamadim o korkularimi destek aliyorum

Sen bu ara cok hassasin ya biraz fazla alinmissin.babana duyurmak istememis olabilir.korkularini esine baglayabilirler.alinma bu kadar.bu korkularin icin de yardim al handos.ben daha hala asamadim o korkularimi destek aliyorum

Sende mi doğaüstü şeylerden korkuyorsun ? Yoksa daha somut korkular mı seninkiler ?

Babam duyar konusu da bekarken de yapardı aynını her zaman babamla ilişkisini benle olandan önce tuttu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…