Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ooo bir psikologumuz daha olacak :KK19: bende 26 yasindayim. Cillop olma yolunda ilerliyorum az kaldi sadece 3 kilo :KK53: 2 yillik evliyim. Azcik deliyim mezun ol da tedavi et beni :-)
Ooooo, kaç kiloydun kaç kiloya doğru koşuyosunn? ve hangi yöntemlee? yani diyetle? ya da öyle işte anladın sen??? :KK45::KK45: şimdi artık biz arkadaş olduk ama ben çalışamam seninle etik değil :p :p diyerekteeeeeeen sıyrılayım bu son dediğinden :KK71::KK71:

:KK17:

:110::110::110:

masmavinin bu espriyi 827472938748947. kez duyuşudur sanırım :110:

Aynen öyleee, sayamadım valla ama o değil de ben dün bi teyzenin acıyan bakışlarına marus kaldım yaaa.. başka bişi yok muydu okuyacak dedi :KK17:

psikologsanız çekeceksiniz.:110::110::110:

:confused::confused::confused::confused: sonra halimiz böylee

DkP1dO.jpg

:110:
HAYIRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR,HAYIRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR.R

Ooooo, kaç kiloydun kaç kiloya doğru koşuyosunn? ve hangi yöntemlee? yani diyetle? ya da öyle işte anladın sen??? :KK45::KK45: şimdi artık biz arkadaş olduk ama ben çalışamam seninle etik değil :p :p diyerekteeeeeeen sıyrılayım bu son dediğinden :KK71::KK71:
63,5 tum. Suan 58 im hedef 55 :KK6: spor yapiyorum bol bol. Nerde hareket orda bereket :-) diyet değilde porsiyonlarimi azalttim. Bol bol su iciyorum gunde 2-2,5 litre. Özellikle zayiflayayim diye bilmem ne cayi,bilmem ne otuna bas vurmadim. İrade,irade,irade :)
Aman be beni just tadavi eder o zaman :63:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X