Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
aynen resmen özgüvenim, gururum toparladı kendini biraz ya
demek ki taviz vermeyince görebiliyormuşsun süründüğünü
bu kadarı yeter de artar bile ama içimden bi ses daha çok görüceksin diyor
Demistim ya sana o seni cepte görüyordu. Just köle ya gel desin gelsin,git desin gitsin. Yok yaaa! Aldi boyunun olcusunu. Daha kapini cok asindiracak. Bu erkekler mal yaaaa,maalll! En basta yapmasi gerekeni en son yapiyolar hep. Sen affetmek icin gözünün icine baktin,kilini kipirdatmadi. Simdi istemiyosun ya it olmaya basladi

Bende cok yolardim eskiden. Dayim doktor o gördü kizdi bana. Anlatti detayli,webden arastirdim dudak kanserini korktum bi daha yolmadim :)

yaaa nasıl bıraktın peki ben müptelasıyım çok hoşuma gidiyor

aşındırsın kız eğlenirik burda baksana gülüyok
daha çok istemicem ulan

yaaa nasıl bıraktın peki ben müptelasıyım çok hoşuma gidiyor

aşındırsın kız eğlenirik burda baksana gülüyok
daha çok istemicem ulan

Ben hipokondriyakim takarim kafama. Resimleri gordum,attim hafizaya. Beyin bedava,bedava yaa!! Neden hammallik edeyim o resimleri gördüm ya tamam benm icin bitmistir konu

Evet, evet. Beraber agladik,beraber gulelim

Ben hipokondriyakim takarim kafama. Resimleri gordum,attim hafizaya. Beyin bedava,bedava yaa!! Neden hammallik edeyim o resimleri gördüm ya tamam benm icin bitmistir konu

Evet, evet. Beraber agladik,beraber gulelim

of surekli elim gidiyo benim
ilk hedef 24 saat
yarın bu vakte kadar yolmıcam

`` kızın 5 cm bıyıkları var,seni arkadasim olrak görüyorum diyor. Ben seni amcam gibi görsem yadırgamazlar``

Aa yaşıt çıktık

Benim de midem yanıyor bi daha tatlı yemicem sağlıklı beslenicem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…