Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Just ben sana bişi sorucam ben korkusuzdum gece çerez niyetine korku filmi izler yatardım. Evlenmeden bir hafta önce çıktı bu korkular strese bağlı anksiyete midir bu ? Ben doğa üstü şeylerden korktuğum için burdan mı pırtladı stres ? Geçmiyor tam geçti derken gene başlıyor bi de sinirlerim zayıf çok etkileniyorum. Arkadaşım korku filmi izledim dedi ben korktum o gece o uyumuş ayı

bence evlilikle ilgili kaygılarını düşünmek yerine doğaüstü şeylere yönlendirmişsin bu kaygıları
böylece evlilikle ilgili kaygıları düşünmemiş oluyorsun
BENCE

bence evlilikle ilgili kaygılarını düşünmek yerine doğaüstü şeylere yönlendirmişsin bu kaygıları
böylece evlilikle ilgili kaygıları düşünmemiş oluyorsun
BENCE

Ben de öyle düşündüm. Aile içindeki stres, ya gene mutsuz olursam kaygısı ve benim çok mükemmeliyetçi olmam üst üste geldi herşey çorba oldu

Zombiler ruhlar dolaşırken ben sızardım ninni gibi gelirdi ve korkmazdım. Bir hafta önce oldu olanlar. Aynısı öss zamanı da olmuştu stress yüzünden. Anamın psikolog arkadaşına gitmiştim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…