Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Just ben sana bişi sorucam ben korkusuzdum gece çerez niyetine korku filmi izler yatardım. Evlenmeden bir hafta önce çıktı bu korkular strese bağlı anksiyete midir bu ? Ben doğa üstü şeylerden korktuğum için burdan mı pırtladı stres ? :110: Geçmiyor tam geçti derken gene başlıyor bi de sinirlerim zayıf çok etkileniyorum. Arkadaşım korku filmi izledim dedi ben korktum o gece o uyumuş ayı :63:

Just ben sana bişi sorucam ben korkusuzdum gece çerez niyetine korku filmi izler yatardım. Evlenmeden bir hafta önce çıktı bu korkular strese bağlı anksiyete midir bu ? Ben doğa üstü şeylerden korktuğum için burdan mı pırtladı stres ? :110: Geçmiyor tam geçti derken gene başlıyor bi de sinirlerim zayıf çok etkileniyorum. Arkadaşım korku filmi izledim dedi ben korktum o gece o uyumuş ayı :63:

bence evlilikle ilgili kaygılarını düşünmek yerine doğaüstü şeylere yönlendirmişsin bu kaygıları
böylece evlilikle ilgili kaygıları düşünmemiş oluyorsun
BENCE :110:

bence evlilikle ilgili kaygılarını düşünmek yerine doğaüstü şeylere yönlendirmişsin bu kaygıları
böylece evlilikle ilgili kaygıları düşünmemiş oluyorsun
BENCE :110:

Ben de öyle düşündüm. Aile içindeki stres, ya gene mutsuz olursam kaygısı ve benim çok mükemmeliyetçi olmam üst üste geldi herşey çorba oldu :KK43:

Zombiler ruhlar dolaşırken ben sızardım ninni gibi gelirdi ve korkmazdım. Bir hafta önce oldu olanlar. Aynısı öss zamanı da olmuştu stress yüzünden. Anamın psikolog arkadaşına gitmiştim :110:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X