Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
tamam da just böyle her şeye alınıp da kendini üzmekle olmaz ki..diyeti bozduğun için disiplinsiz denmesine takmaman lazım,kaldı ki kendin yazdın ben onay verdim.

ben ne zaman söylediğin bişeye alındım ki
her zaman saçma salak şeylerde bile şakalaştık
küfür etsen bile alınmadım
kendimi suçlu hissedip o saatte sana yazmamın da sebebi var
şişkoyum çirkinleştim mutsuzum

Şu an tam depresyondaki bensin anam kendimi gördüm

sen kendini şartlıyosun resmen mutsuzum mutsuzum mutsuzum diye.mutsuz da olabilirsin şu an,kendinle barışık ol sadece.söylediğin şeylerin çok kolay çözümleri var.

Oo hakkaten. Arada bir fatal error vermen normal

biri pok gibi duygusal öbürü de pok gibi neşeli ben çorba

Şu an tam depresyondaki bensin anam kendimi gördüm

sonraki aşamayı da çıtlat bari kesiyom mu bilekleri

sen kendini şartlıyosun resmen mutsuzum mutsuzum mutsuzum diye.mutsuz da olabilirsin şu an,kendinle barışık ol sadece.söylediğin şeylerin çok kolay çözümleri var.

biliyom biliyom her türlü düşünsel çarpıtmayı da biliyom yapmam gerekeni de biliyom ama

Çözümler için savaşmak yerine sürekli kendini tekrar ederek o sorunu çözüme kavuştururken harcayacağı enerjiden fazlasını harcamak. İşte ben!

Pi pok olmuyo yarın gayet iyi uyanaaksın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…