Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben uyuyamiyorum. Kocam kizarmis tavuga benziyo :110:
Suan aç itler gibiyim. Midemde 3. Dunya savasi cikti. Ama yememeliyim.toto kocaman :110:

Anamın evindeyken düzemliydim 19:30 da salatam / ızgaram hazır beklerdi beni yer yürüyüşüme çıkardım sahile

Evlendim adam 9 da geliy en erken 8:30 o saatten sonra yapılan tek spor belli o da iş günü çok efor harcatmıyo :KK45: baktım sonum kötü yiyorum 5 de tost ve ayranımı gece de çay ya da kahve :KK14:

Anamın evindeyken düzemliydim 19:30 da salatam / ızgaram hazır beklerdi beni yer yürüyüşüme çıkardım sahile

Evlendim adam 9 da geliy en erken 8:30 o saatten sonra yapılan tek spor belli o da iş günü çok efor harcatmıyo :KK45: baktım sonum kötü yiyorum 5 de tost ve ayranımı gece de çay ya da kahve :KK14:
spor niyetine seks mi yapıyosun:KK70:

Başımı hep bu yaktı benim :110:

benim de...

Yok kebap yemiyorum. Bak sana bugun yediklerimi yazayim diyetisyen hanimcigim :-)

Sabah 1 dilim ekmek,biraz peynir,azzzzcik bal,yarim bardak süt
Öglen 1 kase yogurt
İkindi vakti 1 elma
Aksam salata,2 ceviz,1 mandalina

Yetmiyo napimmmm naaapiiimmmmm :-) :-)

sen buna yemek mi diyorsun
vücudun resmen ölmemek için direniyordur şu an

Yok kebap yemiyorum. Bak sana bugun yediklerimi yazayim diyetisyen hanimcigim :-)

Sabah 1 dilim ekmek,biraz peynir,azzzzcik bal,yarim bardak süt
Öglen 1 kase yogurt
İkindi vakti 1 elma
Aksam salata,2 ceviz,1 mandalina

Yetmiyo napimmmm naaapiiimmmmm :-) :-)

Ben bunu sıksam bir ay yapsam dal gibi olurum :110:

Bende anamin evinde gayet fit bir hatundum. Koca evinde dötü başı kaybettim :-) :-)

kızlar şeker-yağ tüketmeyip miktarları küçülterek normal öğünlerinizi yerseniz kilo verirsiniz,azcık eyemekle sadece acıkıyosunuz:KK53:

Niye öle oluyo ya :110:
az yiyince mide çalışmıyor doğal olarak,beyine sinyal gidiyo 'açııımmm açım ben ölüyorummm kurtar beni,organlarıma gerekli enerji gitmiyor ulan! her şeyi depola her şeyi depola!!' diye sonra diyeti bozunca beyin hah bu sonunda yemek bulmuş hemen şu organları kurtarayım herşeyii depolayacamm ulannn diyor..göbüşün olma hikayesi.:110::110::110:

çok az yiyorsun çünkü

benim de...

sen buna yemek mi diyorsun
vücudun resmen ölmemek için direniyordur şu an

:-) :-)

Ben normalde de cok az yerdim zaten. Hic omru hayatimda 3 öğün yemedim. Aclik sinirinda yasarim 26 senedir :-) bana abur cuburlar. Cipsler cikilatalar kilo aldirdi bir de hormon ilaclari :KK34: yarim bardak cay icip ertesi gune kadar hic aclik çekmeden,yemek yemeden yasardim yani :-) simdi acikiyor olmam hayrete düşürüyor beni :-) eskiden aclik nedir bilmezdim. Neden boyle oldu ki :110:

Ben normalde de cok az yerdim zaten. Hic omru hayatimda 3 öğün yemedim. Aclik sinirinda yasarim 26 senedir :-) bana abur cuburlar. Cipsler cikilatalar kilo aldirdi bir de hormon ilaclari :KK34: yarim bardak cay icip ertesi gune kadar hic aclik çekmeden,yemek yemeden yasardim yani :-) simdi acikiyor olmam hayrete düşürüyor beni :-) eskiden aclik nedir bilmezdim. Neden boyle oldu ki :110:
yemek yemeyi sevmeyen insanlarıj anlamıyorum,nasıl oluyor o:110:

bir dönem ilk ayrıldığımızda ben de öyleydim kola-sigara-su ile yaşıyordum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X