Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ben de sen gibiyim ama her tür fantezi kıyafetim falan vardı

evlenmeden önce yapıyodum zaten ben tango paslanmışımdır şimdi

benimki kaldıramadı bıraktım

hem de arjantin tango :KK76:

he bi haller oldu sana :110:

Benmde var :KK53: hep cok guzel dans etmek istemisimdir hic beceremem yaa. Kendimi uzaydan gelmis gibi hissediyorum dans ederken :KK70: her yerim ayri oynuyo ama birbirinden bagimsiz,alakasiz uzuvlarima hakim olamiyorum:KK70:

Just bayiliyorum sana yaa her telden calisiyosun. Yok yok sende :KK37:

Benmde var :KK53: hep cok guzel dans etmek istemisimdir hic beceremem yaa. Kendimi uzaydan gelmis gibi hissediyorum dans ederken :KK70: her yerim ayri oynuyo ama birbirinden bagimsiz,alakasiz uzuvlarima hakim olamiyorum:KK70:

Just bayiliyorum sana yaa her telden calisiyosun. Yok yok sende :KK37:

ahaha ya ne dansı ettiğnie bağlı o
hem figürleri öğrensen sen de yaparsın bebişim ama tango harbiden biraz şey nasıl diyim ımm yani hissetmen gerekiyor :KK70:

ben de senin beni böyle havalara kaldırmana bayılıyom çok iyi hissettiriyosun :KK73: çok tatlısın :KK73:

tamam aplam :KK53: ver elini öpem :KK53:

sen benden yaşlısın :63:

otobüse binince yer vermiyolarsa sorun yok bence :110:

bazen bakıyolar göbeğime :110:
bi kere bi yaşlı amca vermişti of :110:

gaz gıtmıstır :KK53:

çok kötüsün :63:

hem figürleri öğrensen sen de yaparsın bebişim ama tango harbiden biraz şey nasıl diyim ımm yani hissetmen gerekiyor :KK70:

ben de senin beni böyle havalara kaldırmana bayılıyom çok iyi hissettiriyosun :KK73: çok tatlısın :KK73:

sen benden yaşlısın :63:

bazen bakıyolar göbeğime :110:
bi kere bi yaşlı amca vermişti of :110:

çok kötüsün :63:
oh oh :63:

hem figürleri öğrensen sen de yaparsın bebişim ama tango harbiden biraz şey nasıl diyim ımm yani hissetmen gerekiyor

Yok ya biraz da kabiliyet lazim. Benim dötüm büyük yakismiyo bana dans etmek :-)
Damat oynarim bi baska da oyun bilmem :-) onu da hissetmeden de oluyor :KK70:
Emin ol samimi duygu ve düşüncelerim. Sende cok tatlisin. Senin gibi hic arkadasim yok. Hepsi mal gibi :KK70:

Üzülme amaaaa saka yapmistir sakaaaa dimi jussstt :KK19: :KK53:

şaka değil sevmiyom ben onu :63:

Yok ya biraz da kabiliyet lazim. Benim dötüm büyük yakismiyo bana dans etmek :-)
Damat oynarim bi baska da oyun bilmem :-) onu da hissetmeden de oluyor :KK70:
Emin ol samimi duygu ve düşüncelerim. Sende cok tatlisin. Senin gibi hic arkadasim yok. Hepsi mal gibi :KK70:

ule benimkiler de mal gibi gel arkadaş olak :110:
üç dil konuşabiliyom iyi derecede dans da ederim sekis de bilirim :KK76:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X