Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
cips istemiyo ki canım

ben yürümeyi sevmiyom o beni kesmiyor böyle esnemeli falan spor lazım bana
Ya yururken dinleniyorum ben.zihnim rahatliyo.bizim sitenin korusu var.yapraklar dokulmus etmis.iyilesiyorum yurudukce.zumba yapiyorum bide.o cok eglenceli.yazilsana biyere.pilates yap

Ya yururken dinleniyorum ben.zihnim rahatliyo.bizim sitenin korusu var.yapraklar dokulmus etmis.iyilesiyorum yurudukce.zumba yapiyorum bide.o cok eglenceli.yazilsana biyere.pilates yap

pilates düşünüyom yazılmayı aslında aylık 60 liraya buldum çok iyi bence
ama yetişebilir miyim onu düşünüyom italyanca başlasa bi her şey güzel olcak

Aynen cok iyimis lan.baya uygunn.italyanca kursundakiler yaptirir sana pilates dert etme

orda türkler var ama bi hocayı kestirdim gözüme
adamla tek muahbbetimiz şu oldu
ben karanlıkta bekliyodum akşamüstü ışıkları açayım mı anlamında bi işaret yaptı

ben bi 2 dk baktım adama böyle

sonra bikaç kere daha el edince kendime geldim kafa salladım hala unutamıyom

Hahahahah zirtapooozzz!olsun turk olsun.italyanca ogrenmeye calisiyo belli bi kultur seviyesi var falan.hic belli olmaaaz

Hahahahah zirtapooozzz!olsun turk olsun.italyanca ogrenmeye calisiyo belli bi kultur seviyesi var falan.hic belli olmaaaz

vardı ya bi tane miiieeendis bi tane natoda çalışan bi adam vardı ikisi de iş atıyodu bana ben salağa yatıyodum ama çok komikti ikisi de diğeriyle yalnız bırakmıyodu beni
ah böyle şeylere hasretim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…