Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ya ben de justın emaili var ama ordan nası bi ulaşım sağlayabilirim,telefonu da var ama ne hattım ne cep telefonum var şuanda.o yüzden bi önemi kalmıyor

Cem Yılmaz'a hayranı mail gönderip "size nasıl ulaşabilirim?" demiş ya mail gönder "just sana nasıl ulaşabiliriz merak ettik " de

bdvdeki vijdan azabı konusunu diyoruz ama okuma bence , çok kötü oluyor insan

Okudum tvda da Duman çalıyor içim fena oldu. Eşimin babası yok, benim babam yok givi aramız bozuk, dayımı da akciğer kanserinden kaybettik hepsi birleşince çok üzüldüm

Büyük çok büyük vicdansızlık yapmış adam oğlunun mürvetini görmeden gitmiş şimdi yesin kendini dursun dayımın son halleri geldi aklıma

Büyük çok büyük vicdansızlık yapmış adam oğlunun mürvetini görmeden gitmiş şimdi yesin kendini dursun dayımın son halleri geldi aklıma
Bir de adamcağız giyinmiş hazırlanmış ya düşündükçe kahroluyorum, tanımadığımız bir insan için bu kadar üzülüyoruz konu sahibinin vicdanının sızlaması çok normal

Bir de adamcağız giyinmiş hazırlanmış ya düşündükçe kahroluyorum, tanımadığımız bir insan için bu kadar üzülüyoruz konu sahibinin vicdanının sızlaması çok normal

Ya bırak beter olsun yani herkes hata yapar ben de babama darıldım doğumgününde bayramda aramadım ama adam hastaymış kan kusuyormuş süsleri bozulmasın istemişler çok belli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…