Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
olay bilinmiyor işte şimdiki veliler birbiriniz gazlıyor anca olay büyüyor
popoya vurulması falan zaten yanlış mesele o değil ama kafasına dokunuyoda ne var bunda yani böyle muamele yapmışlar
Yok caci kabul edilir bi tarafi yook.tamam asarim keserim degil belki ama uyarmak zorunda.eline saglikmi desin

tamam da herkesin psikolojisi bir değilki mesela ben çok etkilenirim

ya etkilenirsin de bb noluyo sanki bi ömür bunun etkisinde mi kalcan. ama ailesi gelip öğretmene çemkirince çocuk bi ömür şımarı kalacak şimdiki çocuklar hep böyle saygı maygı hak getire aileler yüzünden oluyor işte bu da toz kondurmuyorlar

olay bilinmiyor işte şimdiki veliler birbiriniz gazlıyor anca olay büyüyor
popoya vurulması falan zaten yanlış mesele o değil ama kafasına dokunuyoda ne var bunda yani böyle muamele yapmışlar
Dokundu mu vurdu mu bilmiyoruz ama diyelim ki dokundu niye dokunuyor ki
Ben genel olarak dokunulmasına da karşıyım aslında
Sözlü olarak uyarabilir mesela illa neden başına dokunuyor.. Ki tatlı tatlı okşamamıştır herhalde biraz sert bir dokunuş olmuştur

valla kızlar yetişemiyorum 3ünüzün birden alıntısına bi yandan tatil köyü bakıyom bi yandan öküzcükle konuşyom

bu konuda düşüncelerimiz bir değil diyip kapıyorum konuyu :KK50:

ya etkilenirsin de bb noluyo sanki bi ömür bunun etkisinde mi kalcan. ama ailesi gelip öğretmene çemkirince çocuk bi ömür şımarı kalacak şimdiki çocuklar hep böyle saygı maygı hak getire aileler yüzünden oluyor işte bu da toz kondurmuyorlar
Çocuk hiç bilmeyebilir annesinin gelip konuştuğunu
Gider hocanın odasına konuşur mesela illa çocuğun elinden tutup hocam siz benim çocuğuma vurmuşsunuz demesi gereksiz, yanlış da zaten..
Gizliden gizliye halletmeli

Cocugun yaninda uyarmasi zaten onun dusuncesizligi ama cocuga caktirmadan bende olsam agzina ederim.ayrica zaten o saygiyi doverek kazanamaz.ilkokul ogretmenim bigunden bigune kimseye vurmadi ama hepimiz olurduk onun icin.hala gorusuyoruz.yontem bu degil

Ve evet az once dogum yaptim asafin bi kardesi oldu.ismi henuz belli degil.ve bu sefer ki dogumumu yuzumden yaptim.allah belani versin sivilce.okkuuz gibi

ya bu konuda tartışmaya girmicem çocuğa şiddet normalleşmiş ülkede zaten.. ömür boyu etkisinde kalmasa da dayak hoş bir şey değil yani..Ödev mi yapmıyor,notunu düşük ver,dersimi bozuyor rapor tut dersten çıkar,bağır çağır ama vurma yani..Öğretmenler de çocukların şımarıklıklarına serseriliklerine katlanamayacaksa, sözle sınıfta otorite kuramayacaksa öğretmen olmasınlar,öğretmenlik sabır işi demesinler.Şimdi öğretmen çocuğa vurdu mu çocuk altta kalmıyor bir şekilde veliye ulaşıyor,herkes haddini bilsin,başkasının çocuğuna yapıştırmak kolay..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X