Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
öğlen spor falan yaparsan yorulursun..yalnız şu an varyaaa hayalimi yaşıyosun resmen tüm gün evdesin:110:
biliyoruuummmm:KK76:
birazdaha toparlıyım başlıcam spora tekrardan:KK51:

Nasil bisey bakiyosun?
ya ne bilim dantel falan yapıyolarmış onları araştırdım netten ama bulamadım:KK64:
kariyer.nette metin yazarlığı vardı oraya baş vurdum ama pek olcanı sanmıyom:KK12:

biliyoruuummmm:KK76:
birazdaha toparlıyım başlıcam spora tekrardan:KK51:

ya ne bilim dantel falan yapıyolarmış onları araştırdım netten ama bulamadım:KK64:
kariyer.nette metin yazarlığı vardı oraya baş vurdum ama pek olcanı sanmıyom:KK12:
Bi kursa falan gitsene.sevdigin biseyle ilgili.dikis olabilir,sabun,yemek mesela k tarz bisey.bos durma

Bi kursa falan gitsene.sevdigin biseyle ilgili.dikis olabilir,sabun,yemek mesela k tarz bisey.bos durma
eşim bi hafta gece bi hafta gündüz çalışıyo. gece çalıştığında benim devreler fena yanıyo:KK12:babam hiç gece çalışmazdı tatilide doğru düzgün değil o yüzden burda pek ortamlara akamadım:KK61:kardeşlerime çeyiz yapıyom napim:oops:

eşim bi hafta gece bi hafta gündüz çalışıyo. gece çalıştığında benim devreler fena yanıyo:KK12:babam hiç gece çalışmazdı tatilide doğru düzgün değil o yüzden burda pek ortamlara akamadım:KK61:kardeşlerime çeyiz yapıyom napim:oops:
Kusum kursla ilgisini anlayamadim ama olsun:)

kurslar gündüz değilmi. benim herif gececiyken kursa gidince herifi görememki. böyle olursa herifi ayda 2 hafta görerim:63:
kurslar çok üzün sürmüyor ki beybi mesela ismeğin kurslarına gidebilirsin 9-12 gibi belki daha da erken başlayıp biten vardır..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X