Biber gazı ve elektroşok cihazı saldırgan köpeklerde işe yarar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

gamzelihaller

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2021
980
-70
46
Hanımlar bulunduğum bölgede ciddi bir kopek nüfusu var.belediyeyi aramamıza rağmen sonuç alamıyoruz. Isırılan vakalar artıyor. Fazla sayıda agresif köpek var .
Geçen gün saldırıya uğradım .bugün de kendimi işyerinden zor attım.
internetten biber gazıyla elektroşok cihazı aldım. Bunları kullanıp sonuç alan var mı? Yoksa hayvanı daha mı fazla kışkırtır?çelik bilye atan havalı tabancalar varmış ama şimdilik ona başvurmak istemiyorum.
Kovucu cihaz araştırdım onlar da sağır köpeklere etkili değilmiş hatta bazı köpekleri daha da sinirlendiriyormus. Elektrosoklu cop var o da çantama sığar mı bilmiyorum.
Yurt dışında uzaktan ateslemeyle geçici felç eden taser var. Ama türkiyede bulunmuyor.Keske burada olsa.

Hanımlar bulunduğum bölgede ciddi bir kopek nüfusu var.belediyeyi aramamıza rağmen sonuç alamıyoruz. Isırılan vakalar artıyor. Fazla sayıda agresif köpek var .
Geçen gün saldırıya uğradım .bugün de kendimi işyerinden zor attım.
internetten biber gazıyla elektroşok cihazı aldım. Bunları kullanıp sonuç alan var mı? Yoksa hayvanı daha mı fazla kışkırtır?çelik bilye atan havalı tabancalar varmış ama şimdilik ona başvurmak istemiyorum.
Kovucu cihaz araştırdım onlar da sağır köpeklere etkili değilmiş hatta bazı köpekleri daha da sinirlendiriyormus. Elektrosoklu cop var o da çantama sığar mı bilmiyorum.
Yurt dışında uzaktan ateslemeyle geçici felç eden taser var. Ama türkiyede bulunmuyor.Keske burada olsa.
Töve yarabbim geçici felç cihazı nedir arkadaşım hasta mısın sen imza topayın öyle aldırın hayvanları belediyeyi daha fazla arayın barınakları arayın. Evet ısırmaları hoş bişey değil tabi ki kendinizi korumaya almak istiyosunuz ama onların da bi canı var. Elektroşok nedir hey allahım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X