Biber gazı sıkıp polislerle tecavüz etti

kadın tecavüze uğramış hemde bir değil iki kez aynı iğrençliği yaşamış..karakolda olmuş bu herkesin gözü önünde..7 ay psikolojik tedavi görmüş..ilkinde susmuş,korkmuş çünkü o bir anne çocukları var ve onlarla tehdit etmişler..

sonra ikinci kez aynı şeyi yaşamış ve hamile kalmış..kocası boşanma davası açmış,çocukları komşuları tarafından taciz ediliyor,insan içine çıkacak durumu kalmamış ve kürtaj oluyor..

ben insanım diyen ben kadınım diyen şu travmaları bi düşünsün ya Allah aşkına? ne insafsız bi toplum olduk biz...

galiba insanlar başına gelmden anlamyor bazı şeyleri,ne üzücü..

sırf polis oldukları için bu insanları aklamak haklı görmek nedir? nasıl bi insaf anlayşıdır? hepsi tabii ki kötü değil ancak küçük kızlara dahi tecavüz den polisler gördü bu ülke neden şaşırıyoruz bu kadar neden inanılmaz geliyor? biber gazı geçti diye gezi olaylarına dahi dayandırılıyor konu el insaf.

peki aynısını bilmem ne partisinin bi milletvekili yapmış denilseydi aa yok iftira yapmaz denilecek miydi yine?

şu trajediye bari siyasi görüşüleri karıştırmayın burası kk hepimiz kadınız nolur azıcık anlayış azıcık empati..kadınlar daha duyarlı olmalı.

Şunu bilir şunu söylerim, ne yazık ki tecavüz ülkemizin acı bir gerçeği oldu, toplumdaki yeri, kariyeri, mesleği ne olursa olsun cinsiyeti erkek olanların bir kısmı sapkın duyguları yüzünden 3 yaşındaymış, 8 yaşındaymış, 13-14'ündeymiş, 25'indeymiş, bebeymiş, evladı yaşındaymış, oymuş buymuş bakmadan tecavüz ediyor ve yine ne yazık ki tecavüze uğrayana kendi rızasıyla birlikte oldu deniyor ve sanıklar tutuksuz yargılanıyor, işte beni bu gerçek ilgilendiriyor, yine ne acıdır ki erkekler söyleyince o kadar canım acımıyor ama hemcinslerim kimbilir ne yaptı, hak etmiştir diyor ya, yüreğim sızlıyor, mini etek giymişse hak etmiştir, turistin ne işi var minnacık kıyafetlerle uluorta geziyor hak etmiştir, 13'ünde kızın ne işi var sokaklarda hak etmiştir, kundaktaki bebeği niye verdiniz adamın kucağına hak etmiştir, 3 yaşındaki çocuğu niye saldınız sokağa hak etmiştir.

Olaylara artık o kadar siyasi bakıyoruz ki önce yapanın mesleğine bakıyoruz, hmmm şu meslek yapmıştır, hmmm bu meslek ı-ıh iftiradır, gerçek olma ihtimalini aklımıza bile getirmek istemiyoruz.

Hadi bu diyelim ki kurgu, diyelim ki karalama kampanyası ya diğer tecavüz vak'aları, ki tecavüzcünün bir meslek gurubundan olması o meslekteki tüm insanları karalamaz, karalamamalı, aksine içlerinden kötü olanlar ayıklanır, görevini layıkıyle yapanlar kalır, bunu yapan asker olsaydı yapmıştır mı denecekti? Evet denecekti bence ve hepsi karalanacaktı, sayfa sayfa dosyalar dökülecekti ortaya.

Silkelenin, bu siyaset değil, kadınlara yönelik tecavüz, giderek artan, gerekçeleri haklı gösterilen, müstehaktır düşüncesiyle yayılan kucağımızdaki bebeklerimize kadar uzanan bir sapkınlık.

Biz duyarsız kalırsak erkeklerden haklarımızı korumalarını beklemeyelim, zaten korumuyorlar, tecavüz ediyorlar, yaşımızında önemi yok üstelik...

bence de konuya insani olarak yaklaşmalıyız,siyasi olarak değil.bu yaşanan pislikler temizlenmediği sürece artarak her tarafımızı kirletecek.belki bizi de ailemizden birini de...

yazılanların tek bi tanesine bile inanmadım. birbirini tutmayan bir sürü şey yazmışlar olması imkansız şeyler bi arkadaşda yazmış bence de o nasıl bi hamilelik tarihi saçma

Bıktım, usandım böyle şeyler duymaktan okumaktan bünyem kaldırmıyor artık, görüyorum ki Allah korusun başıma benim yada bir yakınımın böyle birşey gelse beni koruyacak sahiplenecek ne devlet, ne hukuk, ne adalet ne de bir toplum var!!!

Son düzenleme:
X