bi sıkıntıdan feraha cıkmak için 4444 salatı tefriciye başladım yardım için okur musunuz

Ronron77

Beni yaradan elbet yolumu gösterir
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2018
1.178
1.400
Arkadaşlar bi sıkıntıya düştüm Rabbim benı ve sıkıntıya düşen büütn kardeşlerimi feraha cıkarsın salatı tefriciye başladım yardım eder msinzz 250 tane okuudm, şimdi den okuyan herkesten Allah razı olsun korktuklarına uğratmans inş

Arkadaşlar bi sıkıntıya düştüm Rabbim benı ve sıkıntıya düşen büütn kardeşlerimi feraha cıkarsın salatı tefriciye başladım yardım eder msinzz 250 tane okuudm, şimdi den okuyan herkesten Allah razı olsun korktuklarına uğratmans inş
20 okurum canım Allah feraha cıkarsın.. Bende aynı durumdan muzdaribım 🤲birbirimize dua edelim insllah 😔

200 okurum Allah kabul etsin sıkıntılarınızdan tez zamanda kurtarsın

Hay Allah razı olsun bitireceğime dair umıdım arttı Rabbim de sizi bütün sıkıntılardan feraha cıkarsın inşallah ❣

50 tane de ben alıyım Rabbim huzura kavuştursun

Ya Fettah hatmi başlayacağız Allah ın izniyle daha önce burda bununla ilgili konu açılmış ve çok güzel geri dönüşler olmuş katılmak isterseniz çok sevinirim bu esmanın faziletleri çoktur

Arkadaşlar duama katılan herkse bin tesk edrm Allah razı olsun, her açtığım dua topiğinde sonucu yazmayı da ihmal etmemeye çalışıyorum, birilerime umut olurum belki Allah bilir,,, bu duayı devlette bir resmi işlemle ilgili sorunum vardı, cok şukur hamdolsun duam kabul oldu Rabbim sıkıntı dan tertemiz kurtardı beni, dua dan umudunuzu kesmeyin Rabbim ol der olur

X