bi cevaplarmısınız lütfen özellikle deneyimli kişiler;)

bilgmuh

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2012
144
-61
mrb arkadaşlar direk konuya giriyorum benim adetime 4gün var ve 1hafta önceden adet ağrısı gibi ağrılarım oldu birde çok şiddetli başım döndü birde arada sol kasığımda cok hafif batma hissediyorum acaba noluyor?:KK66:

cnm bende de olmuştu kasılmalar ve batmalar adetime yakında adet sancısı gibi sancılar oldu ve hamile olduğumu öğrendim doktora gittiğimde de doktor yeni hamileliklerde böyle şeyler normal dedi belki sende hamilesindir ve bu yüzden oluyodur

tebrik ederim canım Allah sağlılıkla kucağına almayı nasip etsin:KK66:

gebelik belirtisi olabilirde olmayabilirde.ben ilk gebeliğimde tam 8 ay tüm belirtileri yaşadım ve tam bıratığım anda 9 ayda hamile kalmışım haberim bile olmadı.bunu öğrenmenin tek yolu test yaptırman olur canım.

ya bilmiyorum ama rüyalarımdada görüyorum ilk defa hissediyorum sanki ne biliyim işte daha yeni başladık çalışmalara zaten:)

mrb arkadaşlar direk konuya giriyorum benim adetime 4gün var ve 1hafta önceden adet ağrısı gibi ağrılarım oldu birde çok şiddetli başım döndü birde arada sol kasığımda cok hafif batma hissediyorum acaba noluyor?:KK66:

canım yumurtlama donenmın olabılır benim de gecen ay öle oldu korunmustuk yıne de acaba belirtimi dedim ama regli oldum

o dönem geçeli günler oldu ama..

yani olabilirsinde olmayabilirsinde tatlım benimde arada bi batma ve kısa süren adet sancısına benzer sancılarım oluyodu ve en önemlisi gösügüslerim normal adet öncesindede şişerdi ama bu kadar şiştigini ve agrı - acı yasadıgımı hatırlamıyorum hee bide gögüşlerimin üstündeki damarlar çok net gözüküyodu

inş. vardır ama benden sana tavsiye cok düşünme :KK42:

o dönem geçeli günler oldu ama..

aaa hiç öyle deme canım bunun en iyi
örneği benim bence bende 4 ay uğraştım hamile kalmak için
:18: olmadı sonra da yeter artık korunucam dedim sadece bana göre
yumurtlama dönemimde korundum ama hamile kaldım :emir_bebek: meğer
geç yumurtlamam olmuş benim :KK53:

X