bi bakınnnnnnn.........

Su-Perisi

Meleğim iyiki varsın...
Kayıtlı Üye
5 Mart 2007
3.864
3
kızlar hamilelıkte göğüslerınızde nasıl bi agrı oluyo.göğüslerimi elledıgımde beze gıbı gelıo elıme.yanı normalden farklı.birde sadece elledıgımde agrıo.normalde agrı yok.bebiş cok istıyorum.allah isteyen herkese verir inş.

kızlar hamilelıkte göğüslerınızde nasıl bi agrı oluyo.göğüslerimi elledıgımde beze gıbı gelıo elıme.yanı normalden farklı.birde sadece elledıgımde agrıo.normalde agrı yok.bebiş cok istıyorum.allah isteyen herkese verir inş.

cnm bende çok istiorum inşallah en kısa zamanda hayırlısyla bizde isteyen herkeste hamile kalır :Saruboceq: benimde göğüslerim her ay farklı belirtiler göteriyo ama yine sonu hüsran :1no2: burdan öğrendiğim kadarıyla en çok göğüs uçları acıyomuş ve göğüsler şişiyomuş inşallah hamilesindir cnm güsel haberlerini beklioruzz :1hug: sen kaç aydır bekliosun cnm bebişinii ? a.s.

cnm bende çok istiorum inşallah en kısa zamanda hayırlısyla bizde isteyen herkeste hamile kalır :Saruboceq: benimde göğüslerim her ay farklı belirtiler göteriyo ama yine sonu hüsran :1no2: burdan öğrendiğim kadarıyla en çok göğüs uçları acıyomuş ve göğüsler şişiyomuş inşallah hamilesindir cnm güsel haberlerini beklioruzz :1hug: sen kaç aydır bekliosun cnm bebişinii ? a.s.

canım ben 7 aylık ewlıyım.eşimde bende cok istiyrz bebiş.inş allahım verir

gögüslerde normalde olmayan faklılık oluyor .en azından bende öyle olmuştu regliniz geçtimi eğer geçtiyse test yapın .allah gönlünüzdekini versin

gülümsün kişiden kişiye değişiyo göğüslerdeki hassasiyet kiminde hiç olmayada biliyor
ama göğüs ağrıları reglinin ilk belirtisidir
gebelikde ise göğüslerdeki hassasiyetten önce farkedilen başka belirtiler olur
inşallah güzelim şu mübarek ay hürmetine bu ay emeline ulaşır ve hamile kalırsın sen ve diğer isteyen arkadaşlarımız ben her namazımda ve iftarımda sizler için dua ediyorum rabbim hepinize en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin gönüllerinize göre versin
ne diyeyim rabbim sizleri bu duygudan mahrum koymasın ama sizde yaradandan umudunuzu kesmeyin stres yapmayın bakın görün mevlam neyler neylerse güzel eylera.s.a.s.a.s.a.s.

X