bi bakarmısınz kızlar lütfenn

gizem123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2011
320
31
yumurtlama döneminde göğüsler şişermi kızlar. birde yumurtlama dönemi nasıl hesaplanıyor? akıntımda var beyaz bu akıntı yumurtalama döneminin bittiğigini mi gösterir yoksa basladıgını mı?

yumurtlama döneminde göğüsler şişermi kızlar. birde yumurtlama dönemi nasıl hesaplanıyor? akıntımda var beyaz bu akıntı yumurtalama döneminin bittiğigini mi gösterir yoksa basladıgını mı?

Canim ben gögüsleri bilemiyecegim ama yumurtlama dönemin mesela adet döngün 28 günde birse 14. gün civari oluyor ve döngünün sayizi arttikca yumurtlama döneminin günleride artiyor mesela atiyorum 32 günde bir adet görüyorsan 17 gün civari yumurtlarsin.

o akinti seffaf,yumurta aki gibi oluyor ve iki parmak arasinda kopmadan cekilebiliniyor,iki parmagini o akintiyi arasina alipta sonra ayirirsan yavasca birbirinden mesela nerdeyse bas parmaginin uzunlugunda uzaniyor o sivi ve yumurtlayacagini gösteriyor önümüzdeki 1-2 güne

çk teşekkür ederim canım. bişey daha sormak istiyorum benim adetim haziranın 3 unde oldu 8i gibi bitti. bugün kahverengi akıntı çok geldi. ve hala sulu sulu geliyor bu neden oluyor canım. bide gazım ve kasıklarıma bazen agrı giriyor.

Bilemiyecegim canim neden oldugunu:26:

acaba yumurtluyormusun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…