bi bakarmısınız

sultang

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2008
310
11
ben 16 marta adet olmam gerekırken 6 martta kahverengı lekelenmeye basladım sonra kırmızıya dondu ama normal adet kanı gıbı degıl ılk defa boyle oldu kıp kırmızı akıyo normalde boyle degıldı kanamam bıde halen devam edıyo baya surdu acaba ustune gormeme düsükmü anlıyamadım bıtmesını beklıyorum doktora gıdecem ama boyle bırsey yasıyanınız oldumu dıye merak ettım normalde benım adetlerım gecıkır bazen on gun gecıktıgı bıle oldu ama ılk defa erken geldı en son 15 şubatta adet gormustum

Üstüne görme olamaz canım o çok kısa sürer ve çok ped batırmazsın. Düşükte olacağına ihtimal vermiyorum adet gecikmeden bebek seni bırakırsa kimyasal gebelik olur ve adetle atarsın. (tabi ki bunlar sadece kendimce yorumlarım) Bence ya stresten yada kist tarzı birşey olabilir. Geçmiş olsun.

doktora gıttım ultrasonla baktı bırsey gormedı kan tahlılı verdım sonucu sımdı ınternetten baktım asıl reglı tarıhım 15 martdı ama 6 martta basladı . sonuç 0,100 bu sekılde yazıyo acaba varmı bebek deger yukselırmı belkı ustune gormedır

tlf ogrendım negatıfmıs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…