Gelinlik Modelleri Bi bakarmısınız gelinliğimee lütfeeeeenm

şahsım adına 2.modeli hiç begenmedim birinci model hoş ama ben 3.cü modeli beğendim değişik duruyo

canım bencede 1.gelinlik çok güzelll allah mutlu mesut giymeyi nasip etsin :) ..

bence en güzel 1. resimdeki ama etekleri toplamalı modellerde organze tül bence daha asil ve gösterişli duruyor. birde üstü daha farklı olabilir hani işlemeli veya taşlı falan.. ama bu haliylede çok şık fikir verme amacıyla söyledim bunları...
kuyruklu düşünme kesinlikle eğer düğün olacaksa yani davet şeklinde değilse yada sade nikah değilse başına bela olur.

o parça parçada farklı duruyor güzel ama böle ne bilim heryer parça parça abartılı duruyo ve asil durmuyor.

kaydirigubbakcemile2bence 1 ve 3 karıştır, 2 yi sevmedim 3.ün kuyruğunu bence biraz kısalt derim ben genelde tören için uzun kuyruk kulanıyorlar ama bizde düğün dernekte zor olur ikisinin kombini şahane olabilir

bence de 1 numara güzel. 2 numaralı çok farfaralı ve takıyla çok kötü ve karmaşık durur. 3. de güzel ama kuyruğu zaptetmesi zor olur.

2 numara haricindekiler hoş..fakat kuyruklu gelinliği taşımakta oldukça zordur..

canım 1 iyiymiş gerçekten ama boynundaki bence saçına takılmalı.boyunda biraz boğucu durmuş

sakın kuyruklu alma çok kötü oluyo oynayamıyorsun herkes üzerine basıyo benim o yüzden askılarım kopmuştu

2numaranın üst kısmı çok hoş duruyor
ama ben 1 nomeraya bayıldım

X