bi bakar mısınız???

enemine

Nirvana
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2007
306
1
kızlar 36+3 gebeyim we bugunden beri kasıklarıma bıçak batar gibi anlık sancılar giriyor bu nedir fikriniz war mı acba doğum eylemi ile alakalı bişi olabilir mi doktorumu arayayım mı :1shok:benneyaptımkimirmirmirmir:Saruboceq:

böyle sancıların normal arada gırmesı ama düzenli gelıyorsa sancı ve dınlenmekle ya da baska sekılde gecmıyorsa doktorunu aramalısın.

bence hiç vakit kaybetmeden arayın....
size en doğru bilgiyi bu durumda doktorunuz verebilir...
sevgiler...

düzensizse normal canım rahim doğuma hazırlanıyor düzenli bir şekilde geliyorsa doktorunu ara bir danış derim geçmiş olsun

tşkr ederim ya annayamadım zamanınıda ölçemedim ama çok anlık bi sancı değişik bişi we sanırım ilk defa bugun oluyor otururken yataken farketmiyor sancı gelio gidio anlık we bıçaak saplanır gibi

enemine bende de oluyor cok yoruldugumda ayakta kaldigimda oluyor genelde. hemen sag tarafima uzaniyorum ve cok gecmeden agri diniyor canim fazla yorma kendini artik az kaldi Allah hepimizin yardimcisi olsun

snırım geçti öle sabahki sancı yok gibi bakalım yarın ne olacak hergün yeni b i sancıyla tanışıyorum biraazda psikolojik galiba
bi an önce doğurmak istiyorum sabahta birinin doğum haberini aldım ondan sora başladı sancım:)

X