Gebeliğe Hazırlık bhcg

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

_BERAY_

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2007
1.571
33
46
kızlar cuma günü kan testi yaptırdım 11,50 çıktı
pazartesi kan testini tekrarladım 23,90 çıktı sizce nasıl
aranızda benim olupta sonradan değerleri yükselen oldumu
lütfen yardımcı olun bu benim 3.gebeliğim 2 sini kimyasal gebelikten dolayı kaybettim
bunda da da acaba demekten kafayı yicem

Son düzenleyen: Moderatör:
canım ben pek anlamıyorum ama hani 2 günde bir değer iki katına çıkması gerekiyor diyorlar ve senin değerde 2 katına çıkmış gibi görünüyor umarım tatlım bu sefer sorunsuz bir şekilde hamileliğin devam eder allahın izniyle..... aklına kötü şeyler getirme iyi düşün iyi olsun onlar kötü sonuçlandı diye budamı kötü olması lazım yani.... herşey güzel olur inşallah......

canım benim....:1hug:
muhtemelen hamilesin.
2 gün sonra tekrar taptır testini bakalım sonuç ne çıkacak tatlım..

canım benim....:1hug:
muhtemelen hamilesin.
2 gün sonra tekrar taptır testini bakalım sonuç ne çıkacak tatlım..
cnm dr'um hamilesin dedi
pazartesi yani 1 hafta sonra tekrarla kan testini gel dedi
ultrasondan bakalım dedi ama ben çok endişeliyim sanki değer az artmış gibi geldi bana

canım bende hamile olduğunu düşünüyorum...
1-2 gün sonra tekrarla .. inşallah hamilesindir...
rabbim hayırlısını versin inşallah....

canım değerin ikiye katlamış
bebeğin hayırlı olsun tez zamanda kucağınada alırsın inşallah...

beray ne mutlu canım ya 2 ye katlanmış işte,tebrikler şekerim,gebeliğin yeni olduğu için her gün nerdeyse 1,5 katına çıkar daha ileriki zamanlarda ise bhcg düzeyin her gün 2 katına çıkacaktır yani sonucun çok uyumlu,maşallah diyelim nazar değmesin bebişine

canım bencede hamilesin çünkü değerin ikiye katlanmış hadi gözün aydın............

adetten de kesileli 4.günüm

nasıl yani 4 gün içinde hamile kalıyorsun ve sonucunu öğrenebiliyormusun....canım kusura bakma cahilliğime ver :) bu kadar kısa zamanda öğrenilebiliyormu...
ve yumurtlama gününden önce olmuş yani dimi...

hayır cnm normal adetimi olduktan sonra bi dahaki adet dönemimde
adet olmadım gecikti gecikelide 4 gün oluyor umarım anlatabilmişimdir

canımcım allahım bir daha böyle şeyler yaşatmasın morelini yüksek tutta bebşinde sana daha bir sarıllsın allahım nazarlardan korusun analı bablı büyütsün...

tebrik ederim Beraycım...Allah analı babalı büyütsün....Moralini yüksek tut. Kimyasal gebelik düşük gibi birşey değil.. o nedenle için ferah olsun...

değerin ne yaptırmadınmı tekrar bugün perşembe değerin artmadımı
benimde değerim cumartesi 27 çımıştı bugün tekrar yaptırdım sonucumu bekliyorum

moral bozmak gibi olmasın ama ben 14/11 kasımda yaptırdım.değer.22,77idi
17/11 tekrarladım 104 olmuştu.dr eve gelince lekelnme başladı.
19/11 de tekrar yaptırdım. sonuç 352 idi.
ve cumartesi günü bebeği kendiliğinden düşürdüm.gerçi bünyeden bünyeye değişir. umarım seninki pozatif olur.a.s.

değerler gzel artmış 1 haftaya kadar tekrar test yapıp sonucunu daha iyi öğreniriz amaa hamişsinn..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…