BHCG negatif çıkıp hamile olan varmı?

gelmesendeolur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
1.188
45
44
arkadaşlar, benim yumurtlamam hesaplayıcıya göre 3-8 eylüldü...
son adet 27 eylüldü
ve bugün kanda gebelik testi negatif çıktı.acaba kesinlikle hamile değilmiyim.daha sonradan hamile çıkma ihtimalim varmı?bu şekilde kan testi negatif çıkan ve sonra hamile olduğunu öğrenenlerden yorumlarını bekliyorum..

Canim benim 2haftami olmuş adetin in gununden ee daha erkenki testi yapmişinda en azindn bu ayki adet gununde yapsaydin yaa

Canim benim 2haftami olmuş adetin in gununden ee daha erkenki testi yapmişinda en azindn bu ayki adet gununde yapsaydin yaa
canım ,bugün kan sayımı ve bazı hormon testleri için kan alıcaklardı ...almışlarken bende gebeliğede bakın dedim.....dedimde hüsrana uğradım :KK43:((

canm daha adetin geçmemiş ayrıca yumurtlamanın üstünden en kötü 9-10 gün geçmiş olması lazımki hcg yayılsın vücuda çoook erken çoook hihoyyyt

Bizim topikte denk geldinmi bilmiyorum amaamcamij gelini 5gun geçmişti adetinden test yapti çikmadi idrar ve kan testi.adet getirici kulandi yine olmayinca 2025gun sonra yine yapti nerdeyse diger adetrine yakin zmanda ozman anca çikti canim şimdi hamile canim 3aylik faln sanirm 1ay geridn gidiyo ama cunku geç dollenmeolmuş dedi doktor

canm daha adetin geçmemiş ayrıca yumurtlamanın üstünden en kötü 9-10 gün geçmiş olması lazımki hcg yayılsın vücuda çoook erken çoook hihoyyyt
yumurtlama erken olunca dolayısıyla döllenmede erken olmuştur diye kendimden çok emin bir şekilde kesin çıkar diye yaptırdım...ve değer 0 çıktı 1 bile değil

X