Gebeliğe Hazırlık bhcg değerim 10.58 hamilemiyim?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canim ALLAH gonlune gore versin benim bildigim 5 den yukarisi gebe oluyo ama hastaneden hastaneye de degisiyo olcum araligi,olcum araligi yazmiyormu uzerinde

çatlatma ignesi olduktan sonra 13 gün geçmesi lazım üstünden ancak o zaman net bi sonuç çıkıyor bende aşılamadan 1 hafta sonra test yaptırmıştım 20 çıkmıştı ama maalesef değer düştü yani tam 13 gün geçmesi lazım pregnly yani çatlatma ignesinin içinde zaten gebelik hormonu eğer 13 gün geçtiyse sonucun doğrudur..

adetin geçen ayın 25 indeymiş o yüzden bekle bu ayın 25 ine kadar adet olmazsan o zaman tekrar test yaparsın umarım hamişsindir.. Allah hepimizin gönlüne göre versin..

Pinarcim Bu Konularda Pek Bilgim Yok Ama Umarim Hamilesindir Ve Oğluşun Gibi Tatli Bir Kizin Olur Inşallah. Darisi Başimiza Canim Benimm:))

çatlatma iğnesini yaptıralı kaç gün oldu bilmiyorum ama hamile olabilirsin.çünkü ben iğneden 11 gün sonra baktırmıştım 2 çıkmıştı.yani iğne benim bhcg mi yükseltmemişti.sen çarşamba bi kere daha yaptırsan kesin belli olur.inşallah hamilesindir.

çatlatma iğnesini yaptıralı kaç gün oldu bilmiyorum ama hamile olabilirsin.çünkü ben iğneden 11 gün sonra baktırmıştım 2 çıkmıştı.yani iğne benim bhcg mi yükseltmemişti.sen çarşamba bi kere daha yaptırsan kesin belli olur.inşallah hamilesindir.

CATLATMA İĞNESİ OLALI 14. GÜN OLDU BUGÜNNN......
10. GÜNÜ 2.28 CIKMIŞTII...

X