bhcg 195.8 cıktı hamileyimmmmmmmmm

ktg

bir bedende iki kalp
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2008
3.971
34
41
8 aydır bekliyodum sükürler olsun kavustum melegimehemde dogum günümde ögrendim adet günüm 1 mayıstı internetteki degerlere baktım normal ama doktor biraz düsük dedi p tesi tekrar yapalım dedi insallah yükselir insallah bebişimi görürüm...

gözün aydın canım benim allah bebişini bağışlasın sana canım bu arada allah o kadar güzel bir hediye vermişki sana hiç bir insanoğlu bu hediyeyi sana veremezdi canım benim inşallah bende senin gibi bebiş bekliyenlerdenim ve adetim üç gün geçti pazartesi doktora gşdeceğim inşallah regli olmamda bebişim gelir canım benim ya

insallah allah her isteyene versin...

tebrik ederim sende bir ocak annesi olacaksın.ocak anneleri topiginede bekleriz...

tebriklerrr.Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahha.s.

canim tebrikler, insallah hersey yolunda gider. Allah bagislasin.

gözünaydın hayırlısıyla kucağına alırsın inş

inşallah pazartesiye değerin yükselir ve bebişini görürsün canım.canım tebrik ederim Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

tebrikler cnm....bnm ilk yaptırdığım test 6,36ydı...2 gün sonra 31 oldu...3 gün sonra 291 oldu.....
korkma artacak cnm....

bn ilk gecen cumartesi yaptım evde test silik cıktı cumaya kadar 4 kere daha yaptım her seferinde rengi koyulastı bu arttıgını gösteriri demi

tebrik ediyorum arkadaşım rabbim mutluğununu daim etsin inş rabbim emeğini boş koymamış senin de yüzünü güldürmüş ben de 7 aydır bekliyorum bebeğimi rabbim hakkımızda hayırlısını versin inş ama artıl bende istiyorum son dönemlerde bazı salık sorunlarım çıktı ve moralim çok mozuk rabbim bu acıların üstüne bana da bir melek gönderiri inş yaşadığım sorun tabiki de bebeğimi zatar vermeyecekse (

bnmde 8. ayda oldu 8 .ayın bi uguru var bekleyenlerin cocundan duydum 8.ayda olmus rabbin en kısa zamanda sana da nasip etsin seni anlayabiliyorum dua et bol bol

bugun tekrar baktırdım 456 ya cıktı sükürler olsun...

Tebrik ederim.Allah sağlıkla kucağına almanı nasib etsin.Darısı başımıza...

amin darısı tüm isteyenlerin basına..

tebrikler canım allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin allahım olmayanlarda nasip etsin inşallah canım :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım tebrikler sana hediyelerin en büyüğü en güzeli olmuş meleğin Allah kucağınada almayı nasip etsin

canımmmmm çokkk tebrik ederim Sağlıcakla kucağına alman dileğiyle darısı bizlerin başına diyelim:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…