Bezmiâlem vakıf üniversitesi hastanesi kadın dogum infertilite

Chickennova

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2016
7.450
12.273
Bezmialem vakıf üniversitesi hastanesinde,
1 Doç dr Mehmet Serdar kütük
2 Doç dr Osman Şevket
Tedavi olan yada Ameliyat olan var mı?
Zorlu bir operasyon geçireceğim doktor arayışındayım.
Bir kisim doktor ameliyatı yapamam derken, diğer kısım büyük paralar istiyor.

Aklı olan doç dr Osman Şevkete ne tüp bebek yaptırır nede ameliyat yaptırır.
Allah cezalarını versin.
Şikayet edebileceğim tüm birimlere şikayet ettim.
Ameliyatımı güvendiğim hekime yaptırdım.
Hiç bir sıkıntım yok.
Yapılan işlemler,
1 sol tüpüm bağlandı.
2 rahim karın zarı yapışıklığından ayrıldı.
3 rahîm önyüz duglas denen kısımdan miyom alındı.
4 sağ tüp kısmında kist laparoskopi ile alınamayınca rahim yukari kaldırılarak kist patlatılarak alındı.
5 tecrübelerine dayanarak kamerayı karaciğerime çevirerip karın zarıma yapışık olduğunu tespit etti. ( Sağlığıma herhangi bi zararı olmadığını belirtti. )
"Operasyona sol tüp bağlanması için oldum diğer tüm işlemleri doktorum operasyonda görüyor ve işlemleri yapıyor."
Bu kadar detaylı bir ameliyatı kısa süre de sağlığıma hiç bir şekilde zarar vermeyerek kanama baslatmayarak amelîyatımı yapan hekim yapıyorda. Diğer hekimler kasap mı yapamiyor.
Daha önce devlette Haseki de amelîyat oldum ölümden döndürdükleri yetmiyormuş gibi ne tüpüm bağlandı ne karın zarim rahimden ayrildi ne de gördükleri halde *kisti *miyomu almamışlar. Bunu bana doktorum söyledi.
Hakkım zehir zıkkım olsun.
Doç dr Osman Şevkette açık olan tüpünü bağlarım die tutturdu.
Sonra terbiyesiz bir hemşire ile konuşturdular o tutturdu, açık olan tüpünü de bağlarız die.
Hayır dedim asla izin vermem o zaman sana tüp bebek raporu vermeyiz dediler.
Bu terbiyesizler kim Allah'ından bulsunlar.
Kasapta et kesiyorlar sanki.
Devlet zaten bana tüp bebek raporu verdi bir kerede denedim.
Bunlar ne yapmaya çalışıyorlar anlamadim.
Fakat anladığım tek bir şey var devlette kesinlikle sağlık hizmeti önemli bi konu ise alınmaması gerektiği.

Öncelikle size çok geçmiş olsun ben güncelleme yaptım ilk sık takı Dr Mehmet Serdar Kütük için tecrübesi olanlar yazarsa çok sevinirim sizin adınıza üzüldüm

Öncelikle size çok geçmiş olsun ben güncelleme yaptım ilk sık takı Dr Mehmet Serdar Kütük için tecrübesi olanlar yazarsa çok sevinirim sizin adınıza üzüldüm
Üzülme cnm ben kendimi üzmemek için bunlara ameliyat olmadım.
Eğer olsaydım bunlar adamı sakat ederdi.
Şahsi önerim işlemin önemli ise buralarda kendini zorlama.
Maddiyatın el verirse iki doktor ismi paylasabilirim.

Maddi açıdan sıkıntı yaşadığım için devlet hastanesi arayışına girdim zorunlu sezeryan raporum da var ama yine de önerin siz İstanbul içi ise fiyat alır arastiririm yine çok teşekkür ederim

Maddi açıdan sıkıntı yaşadığım için devlet hastanesi arayışına girdim zorunlu sezeryan raporum da var ama yine de önerin siz İstanbul içi ise fiyat alır arastiririm yine çok teşekkür ederim
Haklısın cnm.
Fakat şöyle bişey var, sana zorunlu sezeryan raporu verdiler ise,
Devlet hastanesinde senin operasyonuna en iyi hekimi alırlar.
Seni riske atmazlar.
Zeynep Kamil iyi die biliyorum.
Sırf kadın doğum üzerine ya.
Bol bol dua edelim senin için inş herşey beklediğinden daha güzel gidecek.

Ay canım inşaAllah Allah razı olsun dualar da buluşalım hep ama Zeynep Kamil bana uzak Anadolu yakası Esenler Devlet kadın doğum Hastanesi'ni de önerdiler.Bakacağım artık kısmet. Hayırlısı olsun hepimiz için

Bahçelievler Sadi konuğada git cnm.
Orasida çok iyi diyorlar.
Ne demek tabi dua edicem. Sende benden esirgeme dualarını bende inş çocuk sahibi olurum.

merhaba mehmet serdar kütük'e giden oldu mu acaba? aslında özel hastaneye gidiyorum ama devlette de kaydım olsun istiyorum. bezmialemde bi tek mehmet serdar beye randevu bulabildim. gidip memnun kalan var mı acaba

Merhaba hamşle kalabildiniz mi

Hayır tutuyor ama düşüyor.
Eşimin ve benim genetiğine bakılıyor.
Ekim'de sonuçlar çıkacak sonuçlar çıksın dondurulmuş embriyolarım var.
Sonuca göre transfer edeceğiz.
Sizdeki sorun nedir?
Allah kolaylık versin
Tüm tahlillerim yapıldı
Ben de de eşinde de yok sorun
Hatta dün rahim filmi öektirdim
Tertemiz apaçık

DOCENT SERDAR KUTUK kesinlikle mukemmel bir doktor riskli hamilelik yasiyordum ve son aylarda muayenemizi kendisi yapti ve dogumumuda kendisi yaptirdu sezeryanda cok iyi ozellikle.kayseriden ayrilmis malesef cok uzuldum.

Canım bende randevu aldım hidrosalpenks ameliyatı olmam lazm ama şimdi bunu okuyunca korktum kötü bi doktormu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…