bezde kampanya

andina222

nihayet bir anne...
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2008
3.270
1
kızlar toyiki.com da huggies bezlerde kampanya vardı , 48'lik paketi 11 liraya aldım , ıslak mendili de 2.70'e aldım haberiniz olsun , marketlerde 20 liradan başlıyo huggies bezler..
birde bişey sorucam ikiz paketle jumbo paket arasında ne fark var bilen anlatsın bana :bbo: olay sadece paketin boyutu mu yoksa bezlerle ilgili bir durumda mı var :uhm:

yok canım bezin boyutuyla alakası yok..

ayrıca verdiğin bilgi için çook sağol..

yalnız cırtları çok kalın huggesin nasıl rahat ediyomusunuz onunla..

ben çok memnunum huggiesden .. prima , babystar ve molfix denedim ama huggies en güzeliydi , pişik yapmıyo , sızdırmıyo , bacak kısmı çok rahat sıkmıyo hiç , bitek bez numarası değişmesi gerektiği zaman sızıntı oldu burda da yazmıştım zaten ama o bez numarasıyla ilgiliydi , huggies’den baya memnunum

48 li paket ikiz paket oluyo,72 li paket jumbo paket oluıyo.yani sadece paketin içindeki bez sayısında değişiklik oluyo.48 liler de 14-15 filan oluyo,jumbolar 20 küsür oluyo ama kampanyaya girince 20 yada 21 oluyo diye biliyorum ben.paylaşım için teşekkürler :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…