Makyaj Ürünleri Beyu marka göz kalemi - kullandigim en kalici göz kalemi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Nevincee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2010
327
17
Merhaba kizlar,

sonunda aradigim göz kalemi buldum galiba. Benim cildim karma, gözlerime rimel veya kalem cektigimde, ne marka olursa olsun ( Lancome, chanel, Avon, ve daha bir sürü markalar) en fazla bir saat duruyordu gözümde , sonra akmaya basliyordu. Bir makyöz arkadasimin tavsiyesi üzerine Beyu marka göz kalemi aldim, sonuc gercekten müthis, sabah 8 gibi ise giderken sürüyorum, ve öglen hala akmamis oluyor, simsiyah cizgi gözlerim de kaliyor, o kadar memnun kaldimki, benzeri sorunu olan arkadaslara tavsiye etmek istedim.

ben bu kaleme 6,95 euro ödedim. Türkiyede bu marka mutlaka vardir, fiyatini o yüzden bilemicem kizlar.

Umarim sizinde isinize yarar:)

Bende kullanıyorum yirmi liraya almıştım sonra istediğim kadar siyah değil diye cecile aldım oda cok güzel ama ben eyeliner gibi göz kapağıma sürüyorm az da olsa göz kapağına yapışıyor ama beyu hiç yapışmıyordu. Sonra almanya dan kuzenim bana beyu kalem yolladı iki tane biri 601 numara ki bu benim önceden aldığım siyah di. Bir tane de 701 numara yolladı işte bu kömürdende kara cok iyi tek kusuru cok yumuşak ucunu acarken beceremıyorum hep ziyan ediyorum

beyu nasıl okunuyor:) şimdi ben almaya giderim ama adını yanlış söylerim diye almadan geri gelirim:))

Beyu nun rujunu kullandım bu kadar güzel nem veren bir ruj görmedim..50 numara efendi bir turuncu..

İşte bu fıstıkkkk!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…