İğneli Epilasyon Beylikdüzündeki nur epilasyona giden var mı

^^^GÖBEK^^^
Selam

Sonunda karar verdim ve bir süredir yine kökten çekmeyi bırakmış olduğum göbek bölgesinde çalışıldı bugün.
Muhtemelen 2.5-3 ay önce almıştım.
Tabii daha önceleri jilet de teşrif ettiği için burasıda bayağı kalındı.
Tek artı yanım göğüs kısmı ve yan boşluklar gibi bölgeler tüylü değil sarılar ve dolayısı ile sorun sadece göbekde kasık sınırına kadar.
3 saat 17 dakika sürdü.
En az 3 gün suya değmeyecek yoğun çalışıldı.
Gitmişken yüzümdeki tektük kıllarda alındı.
Aklıma gelen detaylar şimdilik bunlar.
Pürüzsüz nice günlere

Hayırlı Akşamlar
Göbeğin ikinci turu için beklemedeyim.Bugün yüzümdeki tektükler için uzmanıma gittim. Sonuçlar çok iyi.
Kılsız günlerimiz olsun:KK66:

size birkaç şey danışmak istedim. istanbul dışında bir şehirde yaşıyorum bundan bir ay önce çenem için iğneli epilasyona gittim. hatta favorilerin de alınmasını istedim ama bana favorilerdeki kılların çok ince olduğu ve alınırsa doku kaybı yaşayacağım söylendi. yani yapmadılar. çenem için de simsiyah tek tük kılları aldılar ve söylediğiniz gibi kabuklanma falan olmadı. birkaç gün şişti delik gibi göründü. şu an bir ay geçmesine rağmen iğne giren yerlerde hala lekeler var. bakımı nasıl yapmam gerektiği de söylenmedi. bugün tekrar randevu aldım ama ne olur bilmiyorum. akımı mı fazla veriyorlar uygulamada mı hata var. ben de bir umut başlamak istemiştim bu işe. çünkü insan içine çıkmak git gide zorlaşıyor. bu yıl evde olduğum bir sene o yüzden yaptırırım ve rahat ederim diye düşünmüştüm diğer türlüsü güç. sevgiler.

size birkaç şey danışmak istedim. istanbul dışında bir şehirde yaşıyorum bundan bir ay önce çenem için iğneli epilasyona gittim. hatta favorilerin de alınmasını istedim ama bana favorilerdeki kılların çok ince olduğu ve alınırsa doku kaybı yaşayacağım söylendi. yani yapmadılar. çenem için de simsiyah tek tük kılları aldılar ve söylediğiniz gibi kabuklanma falan olmadı. birkaç gün şişti delik gibi göründü. şu an bir ay geçmesine rağmen iğne giren yerlerde hala lekeler var. bakımı nasıl yapmam gerektiği de söylenmedi. bugün tekrar randevu aldım ama ne olur bilmiyorum. akımı mı fazla veriyorlar uygulamada mı hata var. ben de bir umut başlamak istemiştim bu işe. çünkü insan içine çıkmak git gide zorlaşıyor. bu yıl evde olduğum bir sene o yüzden yaptırırım ve rahat ederim diye düşünmüştüm diğer türlüsü güç. sevgiler.

Merhaba
Ben çene favori dahil bir sakal aldırdım.kalını incesi gitti.Artık sadece aradantek tükler için gidiyorum. Sizin uygulamada da sanırım sorun var.Uzmanım hep şunu söylüyor "çok fazla akım değil yeteri kadar akım yeterlidir" der vede kıl soğanına inilmedikçe oda el teknik kısmı , hem iz kalır hemde kıl bitmez. Benim edindiğim bilgiler bu yönde.Tekrar bir araştırın. İğneli epilasyon çok güzel ve rahat ancak doğru ellere kendinizi teslim ettiğinizde

Selam
Vee GÖBEK 2.turu
Bir süre bekledim. Kabuklarımada çok iyi baktım. Gidişat tabiki yine beklentimin üzerinde. Yüzümün ve koltuk altımında rutüşlerini aradan çıkarmışda oldum. Bazı danışan arkadaşlarımız oluyor ve şunu söylemeliyim ki doğru uzman ile çalışıyorsanız iğneli epilasyon harika birşey sonuçları bakımından. Keskin konuşan ve sadece iğneli epilasyon çalışan uzmanlar bu işin piriler. Ona göre araştırılıp karar verilme aşamasında da bu not önemli diyorum. Kılsız günleriniz olsun.

me
Selam
Vee GÖBEK 2.turu
Bir süre bekledim. Kabuklarımada çok iyi baktım. Gidişat tabiki yine beklentimin üzerinde. Yüzümün ve koltuk altımında rutüşlerini aradan çıkarmışda oldum. Bazı danışan arkadaşlarımız oluyor ve şunu söylemeliyim ki doğru uzman ile çalışıyorsanız iğneli epilasyon harika birşey sonuçları bakımından. Keskin konuşan ve sadece iğneli epilasyon çalışan uzmanlar bu işin piriler. Ona göre araştırılıp karar verilme aşamasında da bu not önemli diyorum. Kılsız günleriniz olsun.
merhaba kızarıklıklar ne kadar surede geçtı acaba göbek bölgenızde ? dakıkası ne kadar

me

merhaba kızarıklıklar ne kadar surede geçtı acaba göbek bölgenızde ? dakıkası ne kadar
Kişinin cilt yapısına göre de değişiyormuş gerçi. Bende kabuklarımın kendiliğinden iyileşmesi 3-3.5 haftayı buluyordu. Dökülme olmaması için düşük bel kot pantolonu bile giymedim ki sürtme olmasın diye. Sonra medikosol sürdüm cilt kendini daha hızlı yeniledi. Kıllarında çoğu gidince rahatladım. Göbek bölgemde saati 140 tl. çalışıldı yani dakikası 2.33 tl ye geliyor.

Kişinin cilt yapısına göre de değişiyormuş gerçi. Bende kabuklarımın kendiliğinden iyileşmesi 3-3.5 haftayı buluyordu. Dökülme olmaması için düşük bel kot pantolonu bile giymedim ki sürtme olmasın diye. Sonra medikosol sürdüm cilt kendini daha hızlı yeniledi. Kıllarında çoğu gidince rahatladım. Göbek bölgemde saati 140 tl. çalışıldı yani dakikası 2.33 tl ye geliyor.
memnun musun acaba . ben zeynep polata gıdıcektımama randevular cok dolu ıcı alamıyorum randevu

ulaşım olarak bana ters baya. bahcelıevlerde oturuyum . yer esenyurttamı . yoksa beylıkduzu metrobuse bınıp gıdebılırmym rahat

ulaşım olarak bana ters baya. bahcelıevlerde oturuyum . yer esenyurttamı . yoksa beylıkduzu metrobuse bınıp gıdebılırmym rahat

Yeriniz pek sapa gibi gelmedi. Metrobüs ile ulaşım rahat. İndikten sonrada 1_2dakika yürünüyor.

Son düzenleme:
memnun musun acaba . ben zeynep polata gıdıcektımama randevular cok dolu ıcı alamıyorum randevu
İyi araştırmak lazım. Burada her yer hakkında
doğru şeyler söylenmeyebiliyor onu fark ettim. Ben gittiğim yerden çok memnunum ve işlemlerimi anladığım kadar paylaşıyorum. ama her danışana söylüyorum. Tavsiye ediyorum evet yinede herkes kendisi araştırsın, irtibat kursun, konuşsun ona göre kendi düşüncesi ile karar versin.

Merhaba yarim bacak istiyorum ve cok kalinlar sizce maliyetli ne kadar tutar
Merhaba
Maliyeti ne tutar onu ben bilemem.Kendileri ile irtibat kurarsanız daha iyi olur. Mali durumdan ziyade yapılan işlemdeki sonuçlar önemli.sonuç elde edildikçe ücret ve zaman azalıyor.Onun için referanslar önemlidir zati. Bundan sonrasını uzmanla konuşmak en iyisidir.

Günaydın
Bu ara iş nedeni ile sisteme fazla giremiyorum.
Arada rütuş çalışmalarımız oluyor. Çok şükür çok rahatım.
Hava biraz daha soğusun bu seneki hedefim kollarım olacak.
Yapabilirsem kol çalışmalarındaki tecrübemide paylaşırım sizinle.

2sene olmus daha cikiyomu
Merhaba
Yazılarıma detaylı anlatıyorum gerçi.ilk yıl yüzüm, yüzüm bitti koltuk altı sonradında da göbek yaptırtırdım.Bitmese bu bölgelere geçermiyim. Tek tük 2,3 dakikalık işlemler oluyor oda normal ki aylardır gitmedim.

X