Beylikdüzünde tüp bebek doktor

vurall

Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2023
46
12
26
Kızlar Beylikdüzü Büyükçekmece yakınlarında tüp bebeğe başlamak istiyorum. Yaptıran ya da doktor tavsiyesi olan var mı? Bir de fiyatlardan son dönem bilgisi olan ?

Merhaba, Esenyurt İstinye üniversite hastanesi Liv hospital'de Ziya Kalem bey var çok ilgili biri tavsiye ederim , kişiye özel takip ve tedavi uyguluyor, Fiyatta biraz kişiye göre değişiyor açıkcası sosyal güvenceniz varsa devlet desteği almanız için yardım ediyorlar.. Ben tavsiye üzerine tanıştım kendisi ile ve taa üsküdardan gidiyorum

Çok teşekkür ederim hangi aşamadasiniz peki ?

İnşallah tutar fiyat nedir acaba ne kadara mâl oldu
Açıkcası kişiye özel bir tedavi uygulanıyor, kişinin değerlerine ve yumurta gelişme hızına göre ilaç yüklemesi ve test istiyorlar birde tedavinin gidişatına göre devlet desteği alma şansıda var orada da fiyat düşebiliyor, şuan ilaç kullanma aşamasındayım, cuma toplama yapılacak ona göre fiyatlar az çok şekillenir. Benim sadece ilaçlarım 38 bin tuttu. Allah durumu olmayanların yardımcısı olsun

Amin inşallah dizinde tutar

Merhaba bende ziya hoca da tedavi görüyorum ve çok memnunum fiyatı da diğer ozellerden çok farklı değil bence. Benim için önemli olan doktora güvenmekti ziya hocayla gorusunce başka biyere gitmeyi düşünmedim bile deneyin isterseniz

Hangi aşamadasınız

Üçüzlere hamileyim 6. Haftadayiz suan fetal reduksiyon yaptiricaz sanırım
Ne diyeceğimi bilemedim , hakkınızda hayırlısı olsun umarım herşey kalbinizden geçirdiğiniz gibi olur. Transfer işleminizde kaç embriyo transfer edildi size ,Tek yumurta üçüzleri mi

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim 2 embriyo transfer edildi ikiz olma ihtimali bile düşükken üçüz gerçekten soka ugratti

2sinin keseleri ayrı mı henüz belli deil önümüzdeki hafta daha net gorucez bakalım

Merhaba, bende ziya hoca ile görüştüm ama karar vermekte zorlanıyorum sizin süreciniz nasıl ilerledi acaba

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim 2 embriyo transfer edildi ikiz olma ihtimali bile düşükken üçüz gerçekten soka ugratti
Merhaba yaşınız kaçtı acaba bende ziya hoca ile görüştüm fakat 35 yaş altı olduğum için tek embriyo transferi olabileceğini söyledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…