Gebeliğe Hazırlık Beylikdüzü ve Civarı Kadın Doğum Doktoru Önerisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

PudraSekeri2017

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2017
86
67
Kızlar genel rutin kontrollerimi yaptırabileceğim, gebeliğe hazırlık sürecimde yardımcı olabilecek önerebileceğiniz bir doktor var mıdır? Beylikdüzü ve Civarı olursa sevinirim. Devlet özel hiç farketmez. Şimdiden teşekkürler :))

Kızlar genel rutin kontrollerimi yaptırabileceğim, gebeliğe hazırlık sürecimde yardımcı olabilecek önerebileceğiniz bir doktor var mıdır? Beylikdüzü ve Civarı olursa sevinirim. Devlet özel hiç farketmez. Şimdiden teşekkürler :))
Selam canım bütün b.düzü doktorlarını gezmiş olarak söyleyebilirim ki ali metin celep medicana international da. herşeyi detaylıca anlatır, hiç panik yaptırmaz. gereksiz tedavide bulunmaz, her şeyi not alır atlamamak için. ben kendisiyle takip ediyorum hamilelik önceki süreci.

bende baya bir özel hastahane deneyimim oldu lakin malesef memnun kalamadım :KK43:
baya bir araştırmadan sonra geçen hafta özel medicana selda örnek hanımoğlu hanıma gittik eşimle
baya memnun kaldım gebeliğe hazırlık ve tedavileriimi orada devam etmeye karar verdik:KK51:

Kolan medilife uzak dir.Ben Su an Reyap Diler Hanıma gidiyorum çok tatlı güler yüzlü ve ilgili bir doktor. Istediğin zaman onu arayabilirsin hemen cevap verir .Ben de senin gibiydim iki ay öncesine kadar çok zor iyi doktor bulabilmek cok iyi bilirom .Ben de tavsiye üzerine gittim ve memnun kaldım .

bende baya bir özel hastahane deneyimim oldu lakin malesef memnun kalamadım :KK43:
baya bir araştırmadan sonra geçen hafta özel medicana selda örnek hanımoğlu hanıma gittik eşimle
baya memnun kaldım gebeliğe hazırlık ve tedavileriimi orada devam etmeye karar verdik:KK51:

Merhaba canım. Selda Hanımın ismini birkaç yerde daha duydum. Regl olmayı bekliyorum. Ona bir randevu alacağım belli başlı testler yaptırmak için. Yalnız internette arayınca özel beylikdüzü medilife hastanesinde gözüküyor.

Merhaba canım. Selda Hanımın ismini birkaç yerde daha duydum. Regl olmayı bekliyorum. Ona bir randevu alacağım belli başlı testler yaptırmak için. Yalnız internette arayınca özel beylikdüzü medilife hastanesinde gözüküyor.
evet canım bende beylikdüzü özel medilife hastanesine gittim
lakin tavsiyem bir an önce randevu al veya takip et çünkü bana 50 gün sonraya randevu vereceklerdi telefonla randevu alırken birden iptal olan başka randevu yerine yazdılar beni çok yoğun bir doktor
inşaallah seninde önüne hemen böyle denk gelir:KK51:

X