beyaz ten için allık önerileriniz

kızlar selam ben burda yeniyim ve deneyimlerimi paylaşmak istedimm!!!:sm_cool:
ben çoookk beyaz tenliyim ve bronzlaştırıcı allığı direk sürünce iğrenç duruyo, fakat yüzünüze önce uygun renkte fondoten veya pudrayla işlem uygularsanız ve üstüne bronzlaştırıcı allık kullanırsanız mükemmel ve çekici oluyo,tavsiye ederim...tabi far ve ruj rengi de mutlaka ve mutlaka uyumlu olmalı! pembe allıkla da gözlerimde ve dudaklarımda canlı renkleri kullanıyorum, o da müthiş, cıvıl cıvıl oluyo.
yalnız bi sorum var şeftali renk allık almalıyım, şimdiye kadar hep toz allık kullandım, krem allığı denemek istiyorum, sizce hangisi daha iyi?????????????:mymeka:

toz alligin kullanimi daha kolay bence.fazla surduysen hemen elinle dagitirsin ama krem allik da oyle olmuyo biraz daha ozen istiyor surerken
ama denemekten de bisey cikmaz:)

geçen hafta sonu max factor 220 no classic rose allık aldım , çok güzel , hani böyle allık sürmüş kalıp gibi durmuyo , çok güzel doğal pembelik veriyo , tavsiye ederim kızlarr .

kesinlikkle şeftali ,yavruağzı tonları mükemmell duruyor lorealinkiler favorim!

aslında allıkda bence nars mükemmel ama çok pahalı 70 civarı..Ama Orgasm tonu gerçekten mükemmel ..
Ama ona yakın bir tonu body shopta da gördüm..renk alternatifleri harika tavsiye ederim..

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

Ben flormar aldım teracota çok doğal duruyor....

bourjois derim bende yani en azından ben onu kullanıyorum daha iyisi vardır mutlaka öyle aman aman değil ama iyi sayılır =)ha bi ara body shop kullandım açık tenliler için özel bi seri vardı hala varmı bilmiyorum. ysl nin allıklarıda çok iyi diyorlar bi denemek lazım...

birkaç gün önce max factor miracle touch cream allık aldım kırmızı tonunu çok doğal duruyor sanki yanaklarınız kendiliğinden kırmızıymış gibi bende beyaz tenliyim daha önce hep pembe ve şeftali tonlarında allıklar tercih etmiştim ama bunu denedikten sonra kırmızınında çok yakıştığını anladım şiddetle tavsiye ederim

ben de beyaz tenliyim ama pembe tonlarını kendime hiç yakıştıramıyorum..en açık pembe bile sanki tokat yemiş de kızarmışım gibi duruyor :Çok üzgünüm çoook: şeftali tonlarını da denedim yüzüm sararmış gibi geldi bu sefer!! :1no2: zaten mağazaların ışığında deneyince de hiç anlaşılmıyor ki rengi. Gün ışığında görmek lazım, o da mümkün olmuyor tabii... bir keresinde arkadaşımın kahverengi-pembe tonları karışık bi top allığını denemiştim, biraz koyu durdu tabi ama yüzümü zarif göstermişti sanki.. acaba öyle bi ton mu alsam.. ne kararsızımm :gitme: var mı benim gibi pembe tonu yakışmayan sarışın??

canım ben de kullanıyorum ondan kaç numarası var sende
?bendeki 09 soft murano rengi biraz fazla pembe bi açık tonunu alıcam sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…