Beyaz Show Fanatikleri Kulübü...

94049

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2008
3.117
1
Hadi bayanlar beyaz showu her cuma seyredenler buraya toplanalım....

slm herkese hayirli cumalarrrr
ben önceden cok izliyodum artik bakrum biktim artik sürekli ayni yaaaa
begendigim birisi olunca bakarim

elimden gelse hep seyredicem ama izinli olmam gerekiyo çünkü çok geç başlayıp çok geç bitiyo.
22.30 da başladığı zamanlar çok güzeldi izliyordum hep..beyazı çok seviyoruuuuuuuuum.hem seviyeli hem hakkaten güldürüyo.

Beyaz bizi diskoya götürrrrr. Beyaz bizden bahsedene kadar bu slogana devam : ))))))

liseden beri bırakmadıgım tek program..bazı programlar ılgımı cekmeyen konukları oldugu ıcın sıkıcı gelebılıyor ama ızlıyorum ya...ozellıkle johnny wrıght en cok guldugum tıplemesıydı hatırlayan var mı bılmıyorum ama?

beyaza bayılıyorum yaaa konuklarına bile kırmadan sorular soruyo hiç kimseyi rencide etmiyo cok seviyeli ve beni çok güldürüyor bazen evde yanlız izledigim zaman bile tek başına gülmeye başlıyorum duyanda beni deli zannedicek.

Ben geçen sene seyrediyordum ama bu sene çok geç yayınlandığı için seyredemiyoruuum=(((

Cok seviyorum Beyaz´i da Showunu da.. :asigim:
Evet biraz kendini tekrarlasa da ben vazgecemiyorum seyretmekten..

Bir ara burda bir arkadas anket acmisti, Kadinlar Kulubu üyeleri olarak Beyaz Show´a gidelim diye..
Fakat pek orali olan olmadi..
Yurtdisinda olmasam mutlaka giderdim..

BEYAZZZ bizi türkü baraa götürr ,sloganimiz bu olsun :lepi: :lepi:

yaaa bende çok seviyorum gerçekten beni üzgünken bile güldürebilio ..

yanlız beni beyaza götürsün biriiiiiiiiiiiiiii yaaaaaaaaaaaaaaaa :)

gerçekten çok sitiyorum beyaz showa gitmeyi nolur bişiler düzenlesek hangi ilden olursak olsn katılabılcek bi organızasyon düzenleyebilcek kimse yokmuuuu???????????

bende çok severek izliyorum ve beyazı görme imkanım oldu çok tatlıydı ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…