BEYAZ NEMLİ DOLGUN Bİ CİLT İÇİN MÜKEMMEL ÇÖZÜM.(DENENDİ)

git biraz kimya öğrende gel
Gittigin okulu soylede oraya gitmeyeyim. Bosuna simdi 3. Universite okutacaksin bana :KK66:
Bak guzelim ben ozon terapiye laf soylemiyorum ozon yaginada laf soylemiyorum benim soyledigim bunca uygulama cihaz varken sen biryag ile 8 yillik lekeleri cikartiyorum diyorsun. Akil ve mantik burada uzaklasiyor anlatabildim bu sefer umarim anlayabildiysen.

arkadaşlar lekesiz pırıl pırıl bi cildinz olsun istiyorsanız söyleceklerime kulak verinn.işte çözüm OZON yağı.. amaaaaaaaaaaaa. NASIL KULLANACAĞINIZI bilmenz lazım.yoksa bi işe yaramaz. ben yıllar öncede ozon yağı kullaanmıştm bir haftada geçmişti tüm lekelrim.ama sonradan kullandgm hiçbi ozon yağı işe yaramadı .nedir bunun hikmeti.neden o güngeçtide.şimdi geçmiyor diye araştrrken..veeeeeee işte çözümü buldum..öncelkle kullanacgnnz ozon yağı keskin kokulu,renksiz jel formunda olmalı. bu ozon yağını güzelce sürün ve 40 dk bekleyin.sonra buz gibi soguk suyla yıkayın.eger yoksa buz gezdirin.iyice ıslansın yüzünz.çünkü ozon ciltte nemle birlkte aktive oluyor. neyse yıkadktan sonra havluyla silmeyin. masajla yedirin,kendilgnden kurusun. kuruduktan hemen sonnra bile yüzünzdeki aydınlığı farkedceksnz.cildinz nemle dolacak. benm geçmeyen sekiz yıllık güneş lekelerim. 2. günde neredeyse %50 azaldı.
Hangi marka acaba?

X