Beyaz akıntı nedir

basakalya

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2024
149
37
27
Kızlar selamlar kaç gündür beyaz mat sadece çamaşırda görülen bir beyaz akıntı var 3 gündür bu neden olur acaba en son regl tarihim 19 Ağustos acaba bu yumurtlama belirtisi mi adetim çok oynamaz 3 4 gün oynar maksımum

yumurtlama dönemi akıntısı yumurta akı gibi sümüksü bir akıntıdır. ilişki de o zaman önerilir. kremsi akıntı genelde regle yakım dönemde görülür 🙄
Yaaa bende bunu bir türlü anlamlandıramıyorum ve bu durum beni yoruyor 3 4 gün geliyor sadece beyaz o kadar az ufak ama bembeyaz mat yani

Yaaa bende bunu bir türlü anlamlandıramıyorum ve bu durum beni yoruyor 3 4 gün geliyor sadece beyaz o kadar az ufak ama bembeyaz mat yani
hiç hormonlarınıza baktırdınız mı? bilemiyorum ki belki sizin vücudunuzun verdiği tepki bu sekildedir. çünkü yani regle kalan günlere baktığımızda yumurtlama döneminde olmanız gerekiyor

Kullandığım uygulamaya göre bugün ovulasyon günü değerlendirdik dün ama bilemiyorum hiçte anlamıyorum burdakı yorumlara bakarak düşünüyorum her zaman olan değil heralde dediğiniz gibi Benım vücudun verdiği reaksiyon bu demekki

X