Beyaz akıntı hamilelik belirtisi mi?

Bata 11 gün var beyaz akıntım var bel ve kasık ağrım var sizce bu hamilelik belirtisimi sabah adet sancısı çektim adet oldum zannettim ama akıntım yoğun??
Canım. Muhtemelen yumurtlama.bide şunu belirtmekte fayda var.ben adetten once cok belirti aradım.kendimi dinledim.hicbir belirttim olmadı.butun belirtiler adet gecikmesinden sonra başlıyor.kendini dinleme tatlım. Ben o hatayı çok. Yaptım..

Yumurtlamaysa bile dün geceyi değerlendiremedim ( malesef bugüni değerlendirecem inşallah şans varmı diyom ama çok az bence

Selam bayanlar BAT 6 şubat beyaz akıntım var yoğun SAT 7 ocak adetten 14 gün sonra kahverengi lekelenmem oldu 4 gün sürdü ilk gün çamur gibi iki damla diğer günler peçeteyle silince açık kahve şuan yok kaşık agrım var sizce hamilelik olabilirmi iki ay önce düşük yaptım cevaplarınızı bekliyorum

Olabilir bata 8 gün kalmış senin benimde 9 gün kaldı hayırlısı 5 gün kala bi test yap belki çıkar çıkmazsa adet günü nü bekle adetin gelmezse test yap varsa çıkar zaten

Bata 11 gün var beyaz akıntım var bel ve kasık ağrım var sizce bu hamilelik belirtisimi sabah adet sancısı çektim adet oldum zannettim ama akıntım yoğun??
Günaydın. Küçük oğlumda çok net döllenme sonrası agrı batma hissettim hep . Nitekim adeye 6 gun kala ilk idrarda çok silik yakaladım. Yaşadıkların yumurtlama ağrısı da olabılır gebelik belirtisi de. Den gun aşırı ilişkiye devam et biraz daha bekle.

Beyaz akıntı gelen günü kaçırdım dün gece oldu inşallah tutar bu sefer pek ümidim kalmadı ama bekliyom nasip

Benim adete 7 gün kala falan kanda hcg 0.01 çıkmıştı bence biraz daha bekle adet günü yap

Canım bide bende dün ilişki sonra hissettim sağ kasığımda batma vardı geçsede uyusam artık diye diye uyuyakalmışım yumurtladığım için mi öyle oluyordur şuanda yatağımdayım yüzüstü yatamıyom karnım rahatsız oluyom hayır bu ay hiç te takmadım

9
Aynı belirtileri yaşadım hatta dedim ya 7 gün kala hcg istedi doktor antibiyotik için sonuç negatif olsada hamile kaldığımı hissettiğim için içmedim Ins hamilesindir hayırlısıyla tabi :)) duamdasin

9
Aynı belirtileri yaşadım hatta dedim ya 7 gün kala hcg istedi doktor antibiyotik için sonuç negatif olsada hamile kaldığımı hissettiğim için içmedim Ins hamilesindir hayırlısıyla tabi :)) duamdasin

İnşallah sağol canım Allah razı olsun ben adete kadar günaşırı devam edim o zaman ne olur ne olmaz :) yoksa zaman geçmez :))))

Olabilir bata 8 gün kalmış senin benimde 9 gün kaldı hayırlısı 5 gün kala bi test yap belki çıkar çıkmazsa adet günü nü bekle adetin gelmezse test yap varsa çıkar zaten
Günler geçmek bilmiyor canım bekliyorum artık ne yapayım inşallah ikimizde hamileyizdir rabbim hayırlısını versin bizim için beni haberdar et olur mu sonuç ne olursa olsun

Cnm biliyosun bende yeni hamis oldugumu ogrendim benden suan senin bahsetigin beyaz akinti geliyoo kati beyza bi akinti bu hadi insaAllah kuzum haberini aliriz
Nasil bir akinti canim sünenmi? Bendede geliyo ama sanki yumurtalama daki gibi akinti beyaz hafif sari gibi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…