bete hcg ne zaman bakılmalı

havi1453

kocişinin bitanesi
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2011
1.058
253
kızlar 2 ocak regl tarihim yumurtlama günümde çalışma yaptık ancak 29 ocakta regl olmam lazım daha önce ögrenebilir miyim bu sefer hamiş miyim

gıt bı test yap cnm ıcınde kalmasın olursa cıkar bence

canım benimde son reglim 31 aralıktı 1 şubatta olmam lazım ama daha 10 gün var bu kadar erkenden kanda dahi çıkmaz diye düşünüyorum.ilk bebeğime reglime 2 gün kala evde test yapmıştım çıkmıştı.sonra hemen kan yaptırdım ordada çıkmıştı.3,5 gün daha beklenmeli bence sonra hüsrana uğrayıp tam kesin sonuç alamazsın.

canım yumurtlama döngüsüne ve bünyeye göre değişiyor ama ben genelde olası adet tarihinde veya 1-2 gün sonrasında kan testi yaptığımda çıkıyordu gebelik.ama bazı kişilerde olası adet tarihinin 10 gün öncesinde bile çıkabiliyo.ben genelde geç yumurtlarım.o yüzden de geç farkedilir.senin döngüen bağlı.inşallah hamiesindir.Allah gönlüne göre versin.

canım yumurtlama döngüsüne ve bünyeye göre değişiyor ama ben genelde olası adet tarihinde veya 1-2 gün sonrasında kan testi yaptığımda çıkıyordu gebelik.ama bazı kişilerde olası adet tarihinin 10 gün öncesinde bile çıkabiliyo.ben genelde geç yumurtlarım.o yüzden de geç farkedilir.senin döngüen bağlı.inşallah hamiesindir.Allah gönlüne göre versin.

teşekkürler canım allah hepimizin gönlüne göre versin

X