betahcg yüksek çıktı kese gözükmedi

bence 3 4 gun sonra kesin gorunur. bu arada vajinal mi baktı yoksa karından mı ?

inşallah ya. karından baktı bişey görmedi ama rahim kabarmış dedi gerçi bu adettede kabarır dedi.normalde cuma günü adet olmam lazım yine de olabilirim demi öyle bi ihtimalde vardır heralde
o zaman kimyasal mı olur

yok canım bence seninki kimyasal sınırlarını coktan asmıs. kimyasal gebelik goruntulenebilecek kadar buyumeden sonlanan gebeliktir. ben kimyasal gebelik gecirdim bir kere ve degerlerim : 10 , 65 , 60 , 44 oldu ve bitti... 740 ya sen boru :) gibi hamilesin :)) hem de karından baktı dıyorsun vajınal baksaydı gorurdu belki. merak etme bir sonraki kontrolunde goreceksın. gecen hafta aynısını yasadım. lutfen rahat ol :1hug:

merhaba kıslar size bişi sorucaktım
ben 1 sefer aşılama yaptırdım 2 seferde tüp bebek geçen ay yaptırdım sonuncusunu ama olmadı bu ay hastalanmadım 7. gün bugün evde test yaptım silik çizgi çıktı
insan kendi kendine hcg hormonu üretirmi yoksa hayat beni yinemi yanıltıyo

ay canım çok umutlandırdın beni çok sevindim inşallah çok öpüyorum seni ağzından bal damlamış.:1hug:

yok üretemez. hcg yi sadece gebelik hormonu yukseltir ama aşılama ve tup bebek gibi durumlarda bıraz yukselebiliyormus galiba o nedenle 10 ve uzerine kesin hamile deniliyor. bence hemen kan testi yaotır. bu kadar calışmadan sonra bakarsın kendi kendine tutmustur :))

azönce bu değerin yüksek olmasını doktorumla görüştüm telefonda.
dış gebelik olabiliceğini söyledi.
öylede kolay söylediki
çok üzgünüm

azönce bu değerin yüksek olmasını doktorumla görüştüm telefonda.
dış gebelik olabiliceğini söyledi.
öylede kolay söylediki
çok üzgünüm

dış gebelik beta hcg 1500 lerin üstünde iken vaginal ultrasonda kesenin görülmemesi durumda teşhis konulabilecek bir durum.
çoğul gebelik olabilir. yada erken yumurtlama nedeniyle erken döllenme olabilir.
2 gün sonra tekrar kan testi yaptır derim. sağlıklı devam eden gebeliklerde beta hcg 2 günde 2 katı artar.
dış gebelikte ise beklenen artış beklenenden az olur.mol gebelikte ise anormal derecece yüksek artışlar olur. bence şuanda panik yapma. henüz çok erken.
tebrik ederim bu arada..

kan değerim 2buçuk kat artmış kese de gözüktü of ya nasıl rahatladım.Allah hepimizinkini tamamına erdirsin.

hadi gözün aydın. tekrar tebrikler. senin paniğini çok iyi anlıyorum. Çünkü aynı şeyleri bende yaşadım.

tebrik ederim.bi dahaki kontrolünde bebişini görüp kalp atışını da duyarsın..

kan değerim 2buçuk kat artmış kese de gözüktü of ya nasıl rahatladım.Allah hepimizinkini tamamına erdirsin.

oh çok sukur hadı gozun aydın. demiştik sana :))) hayırlısıyla saglıkla kucagına da alırsın ınsallah. hihoyyythihoyyythihoyyyt

adetimin 2.günü72 çıkan değerim 2 gün sonra 89 oldu.bugün tekrar kan vereceğim( dış gebelik olabilirmiş.

çok yüksek sayılmaz ayrıca aynı tarihte benim 1000lerdeydi

canım benim de aynı durum bende 1000 deyim kese daha çok küçük olduğu için görünmüyor hatta bana gelişmemiz dedi.5 mm çapında bişey anlıyacagın benide haftaya çağırdı bakalım rabbim hayırlısını nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…