Betahcg değerleri artis nasil olmali

Kızlar merhaba bisey sorcam beta 3779 kaç haftalık oluyor bilgisi olan varmıdır

2 günde artış olduğunu düşünürsek 184 yapması lazımdı 4 gün sonra ama senin 157 eğer 70 80 çıksaydı haklılardı inanki düşük değil her vücut farklı. Benim de adetten 7 gün önce beta hcg 53 çıkmıştı doktor kimyasal gebelik değerin çok düşük dedi ikiz gebelik çıktı çok takılma sen.
46 157 418 olmuş değerim

Beta hcgem 30 Nisan 46.18 4 Mayıs 157 7 Mayıs 418 çıktı sizce nasıl artış
Canım sana değerlerin normal demiştim artışını da yaşıyorsun içini ferah tut herşey güzel olacak bebeğin de hala seninle 😊

Canım sana değerlerin normal demiştim artışını da yaşıyorsun içini ferah tut herşey güzel olacak bebeğin de hala seninle 😊
Allah’a şükür evet artış var acele etmeyip haftaya kadın doğuma gitmeyi düşünüyorum kese için aceleci davranırsam kese daha belki oluşmamış olur doktorların ağzından hayırlı laf çıkmıyor yine dış gebelik olabilir der onun için bebeğim biraz daha büyüsün haftaya inşallah kesesini görür ardınada kalp atışını duyarım 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Allah’a şükür evet artış var acele etmeyip haftaya kadın doğuma gitmeyi düşünüyorum kese için aceleci davranırsam kese daha belki oluşmamış olur doktorların ağzından hayırlı laf çıkmıyor yine dış gebelik olabilir der onun için bebeğim biraz daha büyüsün haftaya inşallah kesesini görür ardınada kalp atışını duyarım 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
5 haftalıkken kesesini 6 ya da 7 haftalıkken kalp atışını duyarsın aynen kan verme bekle biraz sabırlı olmak lazım biliyorum çok zor sabretmesi 😊 Herşey yolunda gidecek güzel haberlerini bekliyorum

5 haftalıkken kesesini 6 ya da 7 haftalıkken kalp atışını duyarsın aynen kan verme bekle biraz sabırlı olmak lazım biliyorum çok zor sabretmesi 😊 Herşey yolunda gidecek güzel haberlerini bekliyorum
ilk kan verdiğimde bebek 3 yada 4 haftalık dediler değere göre üstünden 21 gün geçmiş oluyor ayın 21 i perşembe hastaneye gidersem bebeğim yaklaşık 6 yada 7 haftalık olur zaten benim adetim çok düzensiz muhtemelen bebeğim geç döllenme oldu aynen sabrediyorum zorda olsa 😊😊😊inşallah bebeğim bana süpriz yapar gittiğimde 7 haftalık olmuş olur hem kendisini hemde kalp atışlarını duyarım aynı anda inşallah canım dualarını eksik etme 😊güzel haberlerle gelirim buraya inşallah kasıklarımda ara ara hafif ağrılar oluyor galiba bebeğim büyüyor 😊Arada midemide yoklamaya başladı artık 😊 bulantı yapıyor hafif hafif

kızlar merhaba
Kisa tutmaya çalışarak yazicam :)
19.06'da beta 8.6
20.06'da beta 19.07
21.06'da beta 37.58
23.06'da beta 89.8
3 gun ust uste kan vermemdeki sebep kanamalarimim olmasıydı, dis gebelik yada kimyasal gebelikten suphelenmistim, bugün değerim 89.8 çıktı, nasil ilerliyor sizce?

Merhaba, kanamalarınız var ise dış gebelik ihtimaline karşı mutlaka doktora gidin. Alınacak bir risk değil bu bence. Beta hcg değeri teşhis için kullanılamaz. Ama gebelikte kanama her zaman soruna işarettir diye biliyorum.

Merhaba
2 sene önce dış gebelik yaşadım, biliyorum o yüzden korktum ama o zaman değerlerim düzenli artmiyordu.
Merhaba, kanamalarınız var ise dış gebelik ihtimaline karşı mutlaka doktora gidin. Alınacak bir risk değil bu bence. Beta hcg değeri teşhis için kullanılamaz. Ama gebelikte kanama her zaman soruna işarettir diye biliyorum.

İnşallah aynı süreci yaşamazsınız. Beta hgc nin düzenli yükseldiği dış gebelik vakaları da var, kanama olup sağlıklı sonuclanan gebelikler de. Siz benden iyi bilirsiniz ama beta hcg kendi başına teşhis aracı değil.
Merhaba
2 sene önce dış gebelik yaşadım, biliyorum o yüzden korktum ama o zaman değerlerim düzenli artmiyordu.

X