BETAHCG DEĞERİ ARTIŞI

ehpz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2022
21
5
29
herkese merhaba. ben çatlatma iğnesi oldum 16. gün beta hcg 129 çıktı. sizce tehlikeli bir durum var mı ? değerin artışı mümkün mü

herkese merhaba. ben çatlatma iğnesi oldum 16. gün beta hcg 129 çıktı. sizce tehlikeli bir durum var mı ? değerin artışı mümkün mü
Ne tehlikesi mesela. Beta degeriniz yeni hamilelik oldugu icin boyle. iki gun sonra tekrar verin iki kat artiyorsa tamamdir. sonra zaten kese ve kalp atisi icin gidersinizm Hakkinizda hayirlsii olsun insallah.

y
Ne tehlikesi mesela. Beta degeriniz yeni hamilelik oldugu icin boyle. iki gun sonra tekrar verin iki kat artiyorsa tamamdir. sonra zaten kese ve kalp atisi icin gidersinizm Hakkinizda hayirlsii olsun insallah.
yani şuan için 129 yeterli bir sayı mı onunla ilgili bilgim yok ondan sordum tesekkür ederim

merak etmeyin gayet güzel değer. bundan sonra sürekli 2ye katlayarak yükselecek kan vererek takip edin

y

yani şuan için 129 yeterli bir sayı mı onunla ilgili bilgim yok ondan sordum tesekkür ederim
Evet tabiki 5 uzeri hamilelik icin gecerli. cok yeni oldugu icin dusuk bi hafta sonra cok yuksek seviyede gorursunuz betayi. Ama dedgim gibi iki gun sonra iki katina cikmasi icin baktirin tekrar

çok teşekkür ederim yarın 3. gün olacak kan vericem :)

teşekkür ederim ben çatlatma iğnesi oldum ondan sonraki 16. gün kanda çıktı adet olacakmışım gibi ağrılarım var sadece :)
Kasık akıntı felan yokmuydu ıilk ıgnen mı bende 2 kere yaptırmıştım canım

bende dun oldun 19 ve 17 iki yumurtam vardı inşallah hakkımızda hayırlısı olur iliskiler igneden sinra ne zmanlar oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…