Betahcg artışı

mk1994

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2024
22
10
29
SAT 30 Mart. 30 Nisanda Betahcg 310, 2 Mayısta 920 çıktı. Doktora gittim sonucumla ama çok erken gelmişsin dedi ve baktı kese görünmedi. Haftaya gidicem ama çok gerginim ya görünmezse diye :KK43: ilk gebeliğim bu durumu yaşayan oldu mu

Kese beta 3000 3500 arası görünür. İnşallah sağlıkla devam eder.

Teşekkür ederim dua edin bana perşembe günü kontrolüm var , Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah 🙏
Valla Perşembe günü gidecek 10 kişi var herhalde gördüğüm şimdiye 🥲 güzel bi gün olacak inşallah herkes için 🧡 Aralık anneleri grubuna gelsenize 🥹

SAT 30 Mart. 30 Nisanda Betahcg 310, 2 Mayısta 920 çıktı. Doktora gittim sonucumla ama çok erken gelmişsin dedi ve baktı kese görünmedi. Haftaya gidicem ama çok gerginim ya görünmezse diye :KK43: ilk gebeliğim bu durumu yaşayan oldu mu
Sat 29 mart beta 930 ile gittim bir hafta sonra o gün kesem göründü ama bebek görünmedi ve betam 5987 çıkmış ben de aynı endişeyi yaşıyorum

Sat 29 mart beta 930 ile gittim bir hafta sonra o gün kesem göründü ama bebek görünmedi ve betam 5987 çıkmış ben de aynı endişeyi yaşıyorum
Ben 8000 civarında gittim karnımdan keseyi göremedi vajinal yolla gördü hem keseyi hem bebeği bence birkaç gün daha bekleyip tekrar gidin

X