betaHCG 114 düşük mü?

hazalizaaa

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2022
768
426
26 günde bir adet oluyorum bat 28 ağustos idi olmadım. 2 gün gecikince ayın 30’u gebelik testi yaptım silik çıktı. Ertesi günü tekrar yaptım daha net görünen bir silik vardı. Dün sabah yani 2 Eylül sabahı kan verdim adet gecikmemin 5.günü oluyor sonuç 114 çıktı sizce değerim düşük mü yoksa iyi mi? 2 gün sonra tekrar test yaptıracağım 2 katı olması gerektiğini biliyorum ama içim içimi yiyor şimdiden fikir edinmek istedim..

Son düzenleme:
114 derken 1.14 mü?

2 kat değil %66 artması yeterli, düşük de sayılmaz hayır döllenmenin ne zaman olduğunu bilmediğimiz için bence normal sağlıkla ilerlesin
Merhaba benim beta hcg 1.3 IU/l çıktı yani referans aralığı falan yazıyor ama ben çok anlamıyorum bir soru sordum eğer bilginiz varsa onu cevaplayabilir misiniz?

Hiç düşük değil ben 16 gibi bi değerle öğrenmiştim içinizi ferah tutun

Merhaba benim beta hcg 1.3 IU/l çıktı yani referans aralığı falan yazıyor ama ben çok anlamıyorum bir soru sordum eğer bilginiz varsa onu cevaplayabilir misiniz?
Değeriniz 5 ve üzeri olursa hamilelik oluşuyor sizin değerinizde şuanda hamilelik görünmüyor.Konuyu paylaşan kişinin 1.14 değil yüz on dört değeri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…