BETA TESTİM 1.33 GEBELİK BELİRTİLERİM VAR

egeligelin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2024
35
16
25
Arkadaşlar merhaba, eşimle çocuk istiyoruz ve bir kaç denemeden sonra ilk günlerde karnımda seyirme, elektriklenme vardı.
Sonra adet ağrıları başladı. Başladı ama ne gelen var ne giden. Normalde de aşırı düzenli değildir fakat 2 gün sonra yumurtlamam başlayacak toplam 7 gün gecikti. Artık döngü bitimindeyim neredeyse.
karnım da gaz yoğunluğu, hafif mide bulantısı ve yoğun baş dönmesi var, halsizlik ve yorgunluk çok yok ama sık idrara çıkma başladı son bir iki gündür. Bilemiyorum belki de stresten gecikti ama içgüdüsel bir şeyler varmış hissine kapılıyorum. Bir de yakın bi akrabam çocuk tedavisi görüyor yumurta zayıflığından dolayı. 9 gün gecikme ile beta verdi değer 0.33 ..
ben adetime 5 gün kala verdiğimde 1.33 çıkmıştı. Bazı arkadaşlar burada 1.20 ile hamilelik öğrenmiş doktorların ısrarla negatif demesi adet söktürücü kullanmamaları ama 2 hafta sonra değerin 288lere çıkması vsvs.
Ben mi kuruntu yapıyorum sizce ya da gidip kan vermeli miyim. Danışmanım geç döllenme olabilir dedi. Yardım bekliyorum tecrübelerinizi paylaşır mısınız teşekkürler.

Beta 001-5 arası dalgalanan bir değerdir.
1.2 ile öğrenen arkadaş bu değeri öğrendikten sonra hamile kalmıştır.
Adet sökücü kullanip yeni dongunde şansını denemeni tavsiye ederim.

Beta 001-5 arası dalgalanan bir değerdir.
1.2 ile öğrenen arkadaş bu değeri öğrendikten sonra hamile kalmıştır.
Adet sökücü kullanip yeni dongunde şansını denemeni tavsiye ederim.
İyiki de adet söktürücü kullanmamışım, gidip test vermişim, 2.5 haftalık hamileyim :)) anneler hissediyormuş, teşekkürler

Eklentiler

• IMG_0954.jpeg
    47,9 KB · Görüntüleme: 190
İğrenç üslubunuz ve atarınız size özel, ben teşekkür ederek size gösterdim. Ay sağol
Hamileymişsiniz tebrik ederim, sağlıkla gelsin bebeğiniz ama arkadaş kötü bir şey söylememiş ki. Hamile olmamanız durumunda hayal kırıklığına uğramayın diye öyle yazmış. Malum insan çok umutlanır ve tersi olursa hayal kırıklığı da bir o kadar büyük oluyor.

Canım bugün verdiğin test adet gecikmesiyle miydi. Kaç gün gecikince verdin. Benim adete 5 gün var. Ne zaman baktırsam diye heyecanlanıyorum da fikir olsun bana da

Hayırlı olsun, son adet tarihinden itibaren hesaplanır gebelik 2.5 haftalık değilsinizdir gecikmeniz olduysa sağlıkla ilerlesin
Çok teşekkür ederim çokkk
Hayırlı olsun, son adet tarihinden itibaren hesaplanır gebelik 2.5 haftalık değilsinizdir gecikmeniz olduysa sağlıkla ilerlesin

Canım bugün verdiğin test adet gecikmesiyle miydi. Kaç gün gecikince verdin. Benim adete 5 gün var. Ne zaman baktırsam diye heyecanlanıyorum da fikir olsun bana da
Evet adetim tam 5 gün gecikti, bitmeyen akıntı ve kasık ağrısı vardı, bende sabırsızımdır ama son demlere kadar bekledim. Sonuna kadar gideyim acaba demek istemiyorum diye. Direkt kan verdim kaset test yanıltadabilir. Allah yaşadığım mutluluğu sana da versin, sen de sevin bu çok garip bi duygu

Çok teşekkür ederim,
inceliğiniz ve güzel yorumunuz için

Amin canım benimm çok sağ ol. Ben de adet günüm gelince bi bakıcam duruma hehe
Bi çok konuyu yeni yeni öğreneceğim, takip için pazartesi direkt gitmeli miyim sizce doktora, teşekkür ederim
Son adet tarihinden itibaren sayınca 5-6 hafta oluyorsa ki olmuştur. Gidebilirsin tabiiki

Bugün de yanan ben olmuşum boşver

Lütfen bana cevap verir misin adetim 1 hafta gecikti senin gibi belirtiler var adet gecikmesinden 2 gün sonra kan verdim acil serviste<2 çıktı doktor olabilirsin de bekle dedi test yapıyorum tek cizgi cuma günü tekrar kan vericem seninde mi böyleydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…