BETA HIZIM YAVÂŞ ÇOK ÜZGÜNUM YASAYANLAR FIKRI OLANLAR LUTFEN YAZARMISINIZ

denizss

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2024
174
49
37
En son 4 gun once kan vermiştim dün gece sağ kasığımda uzun suren bir sizi oldu sağ yumurtaligimdada baskı gibi sanki acile gittim 5 hafta 2 gunluk değer 407.5 çok yavaş geldi bana kadın doğum acile yönlendirdiler doktor çok küçük hiçbirşey belli değil dedi herşey olabilir dedi çok korkuyorum ne olur yazarmisiniz deneyimlerinizi çok stresli çok zor çok uzgunum

1 beta 1 temmuz 66.8
2 beta 2 temmuz 139.5
3 beta 4 temmuz 213.5
4. Beta 9 temmuz 407.5

En son 4 gun once kan vermiştim dün gece sağ kasığımda uzun suren bir sizi oldu sağ yumurtaligimdada baskı gibi sanki acile gittim 5 hafta 2 gunluk değer 407.5 çok yavaş geldi bana kadın doğum acile yönlendirdiler doktor çok küçük hiçbirşey belli değil dedi herşey olabilir dedi çok korkuyorum ne olur yazarmisiniz deneyimlerinizi çok stresli çok zor çok uzgunum

1 beta 1 temmuz 66.8
2 beta 2 temmuz 139.5
3 beta 4 temmuz 213.5
4. Beta 9 temmuz 407.5
Gayet güzel artmış. Geç döllenmedir belki beta takibine devam edin bence

1 beta 1 temmuz 66.8
2 beta 2 temmuz 139.5
3 beta 4 temmuz 213.5
4. Beta 9 temmuz 407.5
Bence guzel artmis beta vermeyin artik bana sorarsaniz 1 haftaya keseniz gozukur doktora gidin

1 beta 1 temmuz 66.8
2 beta 2 temmuz 139.5
3 beta 4 temmuz 213.5
4. Beta 9 temmuz 407.5
Ama pardon yanlis gormusum 6 temmuz gibi gordum yinede doktora bi danisin artisini

Bence guzel artmis beta vermeyin artik bana sorarsaniz 1 haftaya keseniz gozukur doktora gidin
Dun akşam çok yürüdüm galiba sağ kaşık sızlama m saatlerce sürdü birde sağ yumurtalık baskısı çok korktum o yüzden birde değeriz artınca kimseden özel ilgi beklemiyorum hastanede ama sert davrandılar çok yıprandım bugün

Dun akşam çok yürüdüm galiba sağ kaşık sızlama m saatlerce sürdü birde sağ yumurtalık baskısı çok korktum o yüzden birde değeriz artınca kimseden özel ilgi beklemiyorum hastanede ama sert davrandılar çok yıprandım bugün
Hastanede zaten kimseye bisey sorulmuyor banada 13 haftalik gebelige bos gebelik demislerdi doktor ebeye o sekilde soylemis ilgilenmiyolar malesef kasik agrisi olabiliyor ilk haftalarda

Gayet güzel artmış. Geç döllenmedir belki beta takibine devam edin bence
[/QUOgec döllenme hakkında hiç bilgim yok haziranın 3unu baz alıyorlar yumurtlamam 18 inde oldu bence o zaman gördüm akiskan yumhrta aki dediklerini ondan önce ki günlerdeydi
Hastanede zaten kimseye bisey sorulmuyor banada 13 haftalik gebelige bos gebelik demislerdi doktor ebeye o sekilde soylemis ilgilenmiyolar malesef kasik agrisi olabiliyor ilk haftalarda
Doktoru sekreteri hepsi aynı birşey sordum onuda sen hesapla yine azar saygılı seviyeli konuştuğum halde çok üzücü

Keseyi ve kalp atışını duyduktan sonra haftasıyla uyumlu değilse geç döllenme olabiliyor. Benim oglumdayken 10 gün değiştirmişti son adet tarihimi mesela

[QUOPerswmbe TE="kubusssss, post: 77671002, member: 1159974"]
Ama pardon yanlis gormusum 6 temmuz gibi gordum yinede doktora bi danisin artisini
[/QUOTE]
Perşembe günü tekrar kan istedi kana göre bakcakmis

Beta takibini önemseyin son verdiginiz biraz az artmış gibi ihmal etmeyin çok beklemeyin benden size tavsiye bi sonraki betada az artarsa kadın dogum acilden giriş yapıp durumu anlatın beta az artıyor diye söyleyin.Allah korusun dış gebelik geçirdim daha yeni

Beta takibini önemseyin son verdiginiz biraz az artmış gibi ihmal etmeyin çok beklemeyin benden size tavsiye bi sonraki betada az artarsa kadın dogum acilden giriş yapıp durumu anlatın beta az artıyor diye söyleyin.Allah korusun dış gebelik geçirdim daha yeni
Çok geçmiş olsun çok zor sizi cok iyi anlıyorum ben bugün acil kadın doğumdan giriş yaptım iki gün sonra yine oraya kan vercem sizin değerler nasildi

X