beta hcg'nin 2 kattan fazla artması

gittim canım bi sorun yok dedi yarın tekrar verecğeim kan en son 2500 çıktı benim 5000 oldumu diye bakacağız kesem göründü çok şükür 🤲🏻
Çok şükür canım yaa çok sevindim. Peki neden tekrar kan istedi acaba kese görünmüş zaten

gittim canım bi sorun yok dedi yarın tekrar verecğeim kan en son 2500 çıktı benim 5000 oldumu diye bakacağız kesem göründü çok şükür 🤲🏻
Bu arada vajinal muayene mi oldunuz yoksa ultrason mu nasıl geçti neler dedi doktor. Yarın gideceğim bende beta için bi şey dedi mi acaba?

Bu arada vajinal muayene mi oldunuz yoksa ultrason mu nasıl geçti neler dedi doktor. Yarın gideceğim bende beta için bi şey dedi mi acaba?
ultrasonda göründü canım kesem sadece 2 kat artıyor mu diye bi kez daha ölçtür dedi

çok teşekkür ederim valla rahatladım, inşallah sağlıklıdır E Etaa ikimizinki de :)
peki sizce cuma günü ultrasonda görünür mü bu betayla? standart iki kat artış olursa bile 3000den fazla olmuş olacak. görebilir miyiz
Ailelerde hiç ikiz bar mı? Ben de ikiz diye düşündüm

beta içinde 291 den birden yükseldi dedim 10 bin kadar olsaydı korkabilirdik ama normal yükselmiş sorun yok dedi

beta içinde 291 den birden yükseldi dedim 10 bin kadar olsaydı korkabilirdik ama normal yükselmiş sorun yok dedi
Çok şükür canım bende bugün gideceğim regl tarihlerimiz yakın sizinle kaç haftalık dedi keseyi gördü mü kaç mm dedi size çok heyecanlıyım

verdi canım bakayım ordan bu arada senin randevun ne zamann saat kaçta
Son adet tarihim 30 haziran benim 5+4 haftalık dedi. 10 gün sonra tekrar çağırdı. Folik asit kullanmaya devam et dedi. Siz baktınız mı kaç haftalıkmış. Kan tahlilleri verdim bir sürü sonuçları için ptesi görüşücem

Son adet tarihim 30 haziran benim 5+4 haftalık dedi. 10 gün sonra tekrar çağırdı. Folik asit kullanmaya devam et dedi. Siz baktınız mı kaç haftalıkmış. Kan tahlilleri verdim bir sürü sonuçları için ptesi görüşücem
haftası yazmıyo canım. ben de kan tahlili verdim tsh folik kan sayımına falan baktı çıktı sonuçlarım haftaya cuma göstericem herşeyi

X