Beta hcg

semraklc1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2024
26
7
Herkese merhabalar öncelikle. Lütfen bu konuda deneyimi olanlar bana yardımcı olsun. Ben yeni evliyim ve iç güdüsel nedense hamile olduğumu düşündüm işin teknik kısmıda var tabi reglime henüz var ama daha önce yaptırdığım beta hcgde değer 0,0100 çıkmıştı bu sefer 2,35 i gördüm doktor negatif dedi ama içimden bir ses öyle değilmiş gibi

Henüz
Merhaba, adetinize ne kadar var? Yoksa bi gecikme var mı
Benim ki biraz karışık normalde haziranın son haftası regli görmem gerekiyordu ama adet geciktirici kullandım o yüzden reglim 1 hafta kadar sarktı ama o süreçte ilişki oldu adet gördüm temmuzun ilk üç günü ama sorduğumda adet geciktiricinin gebeliğe engel olmadı söylendi kafam karışık biraz şuan 10 günden fazla var diyebiliriz

yani bu değer artabilir de ama su an negatif. bazen 1-2 gibi değerler çıkabiliyor. adet geciktirici kullanmışsınız onun da etkisiyle hormonlar dengesizleşmiş olabilir. bence 1 hafta sonra tekrarlayın testi. artarsa zaten hamilesiniz. artmazsa hamilelik kesin olarak yok diyebilirsiniz

Teşekkür ederim biraz daha beklemekte fayda var ister istemez heyecanlanıyorum

10 günden fazla varsa belli olmaz. En önemli şey adet gecikmesi oluyor. Sonuçta şuan negatif bi değer. Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah. Adetiniz gecikirse bi daha kan verirsiniz

Merhaba, sonucunuz ne oldu acaba? Tekrar kan verdiniz mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…